Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 30 év alatti vagyok és fel...

30 év alatti vagyok és fel akarnak venni dolgozni, mondták hogy támogatást szeretnének felvenni rám 6 hónapra. Felmerül bennem a kérdés hogy a 6 hónap letelte után is fognak foglalkoztatni?

Figyelt kérdés

febr. 29. 10:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jogilag érdekelne főképp
febr. 29. 10:17
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
¯\_(ツ)_/¯
febr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hátha már valaki volt ugyan ebben a cipőben mint én
febr. 29. 10:29
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
A támogatások után általában szokott lenni utánfoglalkoztatás. Szóval valszeg a hat hónap letelte után még nem fognak kitenni.
febr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az is lehet hogy hosszabbítanak?
febr. 29. 10:32
 6/13 anonim ***** válasza:
14%

"Hátha már valaki volt ugyan ebben a cipőben mint én"


Már hogy lett volna bárki ugyanilyen cipőben te észlény? Teljesen más emberek vagyunk, más cégnél, más vezetőséggel, más egyéni teljesítménnyel vélhetően más pozícióban...

febr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mivel mást is vehettek már fel így.Erre nem gondolsz? És pont te írtad hogy különböző emberek vagyunk tehát benne van a pakliban hogy valaki pont így járt.

Mielőtt azt írod egy normális kérdésre hogy észlény vagyok? :)

febr. 29. 10:43
 8/13 anonim ***** válasza:
22%

"Mivel mást is vehettek már fel így.Erre nem gondolsz? És pont te írtad hogy különböző emberek vagyunk tehát benne van a pakliban hogy valaki pont így járt."


Épp erre utaltam, hogy mást is vehettek fel így, akit el is küldhettek és meg is tarthattak utána, ennek semmi relevanciája nincs arra vonatkozóan, hogy veled mi fog történni 6 hónap múlva. Ahhoz hogy becslést tudj adni, ismerni kellene a konkrét céget ahová mész, mert ha 10-ből 10 embert kirúgtak a támogatás lejárta után akkor vélhetően téged is ki fognak rúgni, ha pedig 10-ből 10-et megtartottak akkor nincs mitől félned csak kihasználták a támogatást. Az hogy most elkezdik az emberek irkálni, hogy a Taktaharkányi Anyámkínja KFt-ből elküldték őket 6 hónap után, de a Tiszazsadányi Apámtyúkja Kft a támogatás után is megtartotta az illetőket ez semmilyen hasznos információt nem hordoz számodra.


Viszont ha neked ez nem egyértelmű elsőre és ilyen szűk gondolkozásmódú vagy én a helyedben aggódnék, hogy olyan túl nagy értéket nem fogsz képviselni a cégnél / könnyen találnak a helyedre újabb jelentkezőt.

febr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságokat!
febr. 29. 10:59
 10/13 krwkco ***** válasza:
44%

"Jogilag érdekelne főképp" "Felmerül bennem a kérdés hogy a 6 hónap letelte után is fognak foglalkoztatni?"

Tudnunk kellene, hogy melyik támogatási program alapján adná az állam a pénzt. Anélkül csak találgatni lehet, hogy mik a további feltételek.

Pl. ezek közül valamelyik?

[link]

febr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!