Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vajon miből élhet meg, hogy...

Vajon miből élhet meg, hogy ilyen szokatlan írt a volt bejàróhölgy akit nagyon megbecsültünk?

Figyelt kérdés

Járt hozzánk egy nagyon kedves és nagyon lelkiismeretes ügyes hölgy akit nagyon megbecsültünk. Mi egy jómódú család vagyunk, kiemelkedő fizetést kapott.

Azt vettük észre, hogy egyre fáradtabb, egyre jobban lecsúszik, depressziósabb.

Egyszer csak nem jött már dolgozni, nagy szükségünk lett volna rá mert részben mozgásképtelen a nagypapa.

Kisebb javítási munkákat is megcsinált és a kertet is rendben tartotta, főzött takarított vasalt.


Mikor megkérdeztem, hogy most miből él meg(a végén máshova már nem járt) azt írta hogy "a neten írogatok hülyeségeket. Ennyi.".


Mi lehet ez, mit csinálhat?



márc. 2. 10:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzáírni a kérdéshez, hogy azt írta "álnéven írogat".
márc. 2. 10:56
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem csak le akart rázni téged.

Ami érthető, mert a kérdésed nagyon indiszkrét volt.

márc. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Lehet csatlakozott csak a Megafon csapatához!
márc. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez simán csak annyit jelent, hogy semmi közöd hozzá. Nem kell túlgondolni.
márc. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem egyszerűen megunta, hogy egy csicska és új értelmet nyert az élete, azóta főállásban trollkodik az interneten.


Lehet ő az aki mindig azt írja a befektetési kérdések alá, hogy "Megdupláznám Forexen Victory módszerrel"

márc. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért furcsa mert súlyos életvezetési és magánéleti problémái voltak, nálunk jól érezte magát.
márc. 2. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!