Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Videóvágással szeretnék...

Videóvágással szeretnék foglalkozni de bajban vagyok. mit csináljak?

Figyelt kérdés

szeretnék munkát találni alkalmi jelleggel(akár egy anyag vágásáról lenne szó akár mondjuk egy videó sorozat vágásáról). ezt hol szokás hírdetni hol szokás munkát találni?

egyenlőre a kapcsolataim limitáltak így nehézségekbe ütközök ezen a téren.



márc. 4. 20:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Természetesen piackutatást és ügyfélkeresést végezhetsz most is, de az első konkrét munkád előtt szükséges, hogy elindítsd a vállalkozást. Akár az is működik és legális, hogy hirdeted a szolgáltatást és amint jön egy ügyfél, indítod a vállalkozást.

De nem 50 ezer a minimum fizetendő járulék, hanem a duplája. Már persze, ha nincs mellette főállásod.

márc. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egyébként szerintem önmagában a videovágás nem fog hozni túl sok ügyfelet. Egy profi rendezvényfotós-videós általában tud vágni, meg nem szereti kiadni a nyersanyagot másnak, a hobbi videósok meg nem fizetnek eleget, inkább ők is megtanulják a vágást.


Szóval végig kellene gondolni, mivel lehetne még bővíteni a szolgáltatásaidat. Pl. családi videók, fotók, emlékek digitalizálása, rendszerezése, összevágása, hasonlóan, mint ez a vállalkozás:

[link]

márc. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
tényleg sok helyen végzek piackutatást mik az igények és úgy tűnik hogy nem túl bíztató egyenlőre. 11# pont ezt terveztem mert a magánvállalkozói engedély is pénzbe kerül. 12# igazából mindenféle típusú kreatív vágást szeretnék elvállalni közösségi média, videómegosztó platformra, és magáncélú videó anyagot is sőt terveztem amolyan ha találsz nekem ügyfelet kapsz a részesedésből féle kampányt is. továbbá köszönöm nektek az értékes hozzászólásokat :)
márc. 5. 19:36
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem magánvállalkozó, hanem egyéni vállalkozó, nem engedély kell, hanem tevékenység megkezdését kell bejelenteni és adószámot igényelni és ez elintézhető az webes ügysegéden, önmagában nem kerül pénzbe.
márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
az első hónap után kell itt is fizetni mint a magánvállalkozóinál?
márc. 7. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!