Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a reális fizetési igény?

Mennyi a reális fizetési igény?

Figyelt kérdés

Pénzügy és számvitel diplomám van, 3 éves munkatapasztalat. Fél éve bankban dolgozom termékfejlesztés területen (előtte üzletfejlesztés területen voltam kisebb cégnél), de gyakornoki fizetésért (diplomával és 3 év tapasztalattal).

Most úgy néz ki, a főnököm kifogja harcolni, hogy áprilistól rendesen vegyenek át határozatlan idejű szerződéssel rendes fizetésért, de bizonytalan vagyok, hogy mennyit kérjek el.

Néztem, hogy a palyakezdő fizetés ezen a területen átlagosan 700e Ft (0-3 év tapasztalat), és habár itt a bankban fel éve vagyok, nem tudom, hogy pályakezdőnek számítok-e.

Szerintetek mennyi lenne a reális fizetési igény? (Ja és Bp)



márc. 18. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Br 850 alatt nem vállalnám.
márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem is eszembe jutott, hogy br 800 körül mondok, de pofatlan sem szeretnék lenni.. nehéz kérdés ez :/
márc. 18. 21:49
 3/13 anonim válasza:
8%
Nettó 47ezer
márc. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
br 1,1M
márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Mondjuk ahhoz képest, hogy az általános iskolás helyesírással sem vagy tisztában, elég nagyok az elvárásaid.
márc. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5, *ki fogja harcolni


Tisztában vagyok, csak fáradtan és gyorsan írtam ki a kérdést, nem olvastam vissza, meg az autokorrekt is olykor belenyúl.

márc. 18. 23:38
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Miből gondolod, hogy megfogják kérdezni mennyit szeretnél?
márc. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Akkor kérjél 700-at.
márc. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
En br 850et elkernem aztan max lealkudjak
márc. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
A bruttó 700-750 ezer korrektnek tűnik. Mindenki ír itt milliókat, de azért legyünk őszinték: a pénzügy nem egy rakétatudomány. Összehasonlításképpen: a Morgan Stanley kb. bruttó 750 ezret fizet az 1+ év gyakornoki múlttal rendelkező nálad képzettebb pályakezdő közgazdászoknak.
márc. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!