Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a reális fizetési igény?

Mennyi a reális fizetési igény?

Figyelt kérdés

Pénzügy és számvitel diplomám van, 3 éves munkatapasztalat. Fél éve bankban dolgozom termékfejlesztés területen (előtte üzletfejlesztés területen voltam kisebb cégnél), de gyakornoki fizetésért (diplomával és 3 év tapasztalattal).

Most úgy néz ki, a főnököm kifogja harcolni, hogy áprilistól rendesen vegyenek át határozatlan idejű szerződéssel rendes fizetésért, de bizonytalan vagyok, hogy mennyit kérjek el.

Néztem, hogy a palyakezdő fizetés ezen a területen átlagosan 700e Ft (0-3 év tapasztalat), és habár itt a bankban fel éve vagyok, nem tudom, hogy pályakezdőnek számítok-e.

Szerintetek mennyi lenne a reális fizetési igény? (Ja és Bp)



márc. 18. 21:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%
Ebben a konkrét poziban mit jelent az, hogy termékfejlesztés? Ezer dolog lehet valami adminisztratív projektkoordinációtól valós, felelős döntéseket kívánó pozikig. Bruttó 650 és 1.5m között ez így bármi lehet, a tapasztalatod alapján valszeg inkább a skála alsóbb végén.
márc. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
32%

Nem fogsz pofátlannak tűnni. Nem fog elhajtani a menedzser csak azért, mert sokat mondasz, maximum azt fogja mondani, hogy ez nem fér bele a bérsávba. Kérj 800-at, aztán maximum megállapodtok 750-ben.


Pl. A bérsáv az adott pozícióra 700 és 900 között mozog és te 650-et mondasz be, akkor a menedzser 700-at fog adni, mert kevesebbet nem adhat. Viszont te nem tudod látatlanul, hogy mennyi a teteje, a menedzser pedig önszántából nem fogja neked feltornázni.

márc. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Akik lepontoztak, azért tették, mert valsz. elsiklottak azon részlet fölött, hogy a kérdező már a cégnél dolgozik és nem külsős. Ha már a cégnél vagy, nyugodtabban lehet nyíltabban beszélni és elmondani a berigenyed, mert nem fog elzavarni a recruiter.
márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!