Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A lakóhelyedhez képest hol...

A lakóhelyedhez képest hol találtál főállást milyen munkakörben, és milyen végzettséggel? Mennyi időbe telt állást találni és hány évesen?

Figyelt kérdés

márc. 21. 08:53
A kérdező szavazást indított:
25 éven aluliként a közelben többműszakos főállású segédmunkát találtam.
25 éven aluliként a közelben többműszakos szakkézettséget igénylő főállású munkát találtam.
Nem találok semillyen munkát, sehová nem vesznek fel, pedig szaképzett vagyok!
Gyakornoki munkát találtam csak.
Diákmunkás vagyok.
26-35 év közöttiként a közelben egyműszakos szakkézettséget igénylő főállású munkát találtam.
Közmunkás vagyok.
26-35 év közöttiként a közelben több műszakos szakkézettséget igénylő főállású munkát találtam.
A közelben nem találok munkát, csak ha legalább 20 km-re utazom miatta.
26-35 év közöttiként a közelben kötetlen munkaidejű szakkézettséget igénylő főállású munkát találtam.
10 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%

Mik ezek a gyász válaszok?


25 éven aluli budapesti Úriember vagyok, alkalmazott matematikus végzettséggel 2 hétig tartott diplomázást követően úgy hogy több interjú process is folyamatban volt, de kaptam egy számomra megfelelő offert, megfelelő mennyiségű HO lehetőséggel (havi 1 bejárás) ezért nem húztam tovább az időt, elvállaltam. Úgyis 1-2 éven belül váltani fogok, hogy piaci átlag felett tartsam a béremet.

márc. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%

Elég reménytelen a helyzeted, kérdező, ha csak ilyen válaszokra számítasz.

Én pl a legelső munkahelyemen 20 évesen helyezkedtem el, ami 15km-re volt és sima 8 órás meló volt. Diplomát nem várták el (hisz az akkor még nem volt), de a gyakorlati tudást igen.

Aztán később közelebbi munkát találtam, majd egyre "távolabbit", ahol viszont homeoffice dolgoztam. Most egy német cégnek dolgozok itthonról. Sosem tartott 2 hónapnál tovább, hogy új munkahelyet találjak.

márc. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jajhát írnék én többféle válaszlehetőséget is, dehát ennyi az oldal kapacitása,a kivételek jöhetnek kommentbe nyugodtan. köszi!
márc. 21. 09:21
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Tehát valaki vagy 25 év alatti és csak többműszakos munkát talál, vagy 25 fölötti és akkor lehet egyműszakos, vagy kb nincs melója. Értem.
márc. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nemtudom, azért van a kérdés kiírva, egyébkén meg egy sma autó alkatrész rajktáros munkára az első nap 18-an jelentkeznek,a harmadik nap már 33-an.


EZ BUDAPEST!

Peremkerülete...


[link]



[link]

márc. 21. 10:17
 6/15 anonim ***** válasza:
21 évesen kezdtem dolgozni főállásban, szakképzettséget valamennyire igénylő munkában (egyetem alatt volt már valamk tudásom, de papírt még ugye nem kaptam róla), kötetlen munkaidővel.
márc. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*ja azt kihagytam, hogy az egyetemi városban, szóval közel, mert itt is lakok.
márc. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

"Nemtudom, azért van a kérdés kiírva, egyébkén meg egy sma autó alkatrész rajktáros munkára az első nap 18-an jelentkeznek,a harmadik nap már 33-an.



EZ BUDAPEST!"


Ez nagyon barátságos szám, próbálj meg Amerikában betölteni olyan pozíciót ami remote végezhető és nem kötik a pozi betöltését diplomához (pl: call center, IT support stb... munkák). Egy-egy ilyen pozícióra szó szerint TÖBB EZER jelentkezés érkezik, csak a cégnél ahol PO vagyok oda 8200 önéletrajz érkezett be 1 hét alatt L1 support munkára.

márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Miért nem már egyből Indiához hasonlítod vagy kínához? :D

Magyarország egész lakossága amerikában egy város lakossága...

márc. 21. 11:10
 10/15 A kérdező kommentje:
Mellesleg ez marhára nem "remote", és nem melózhatsz papucsban :D
márc. 21. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!