Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Wolt futárkodás. Nektek...

Wolt futárkodás. Nektek mennyi időbe telt a jelentkezésetek elküldése után, mire elküldték a tájékoztatót, meglett a szerződés, és elkezdtetek dolgozni?

Figyelt kérdés
Elküldtem január végén a jelentkezésem, úgy hallottam, hogy van akinek fél évbe is telt mire válaszoltak. Így nem merek felmondani a jelenlegi munkahelyemen, még így se, hogy van 2 hónap felmondási időm. Nektek mennyi idő volt mire felvettek, és melyik városban történt?

2023. febr. 14. 11:13
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia, én Pesten vagyok, június elején jeletkeztem, szeptember közepén vettek fel de csak most fogom kezdeni márciusban. Bringával megyek szóval kivártam amíg szebb lett az idő és télen dolgoztam máshol.
2023. márc. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
#1 addig szünetelteted a vállalkozást?
2023. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
59%
Nem is volt vállalkozásom egészen márciusig
2023. márc. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!