Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A lakóhelyedhez képest hol...

A lakóhelyedhez képest hol találtál főállást milyen munkakörben, és milyen végzettséggel? Mennyi időbe telt állást találni és hány évesen?

Figyelt kérdés

márc. 21. 08:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12%

A lakóhelyem közepén, a nappaliban, a kanapén dolgozom.


Néha a szélén, a kerti teraszon.


Megint néha valamely elegáns szállodában valamely nagyvárosban vagy valamely hegyvidéken. Nemrég jöttem haza egy háromhetes grúziai kiruccanásból, egy 3500 méter magasan levő síparadicsomból. Munkanapokon ott is rászántam napi félórát a melóra (mert ez a hobbim is egyben). Jövő héten egy franciaországi körútra készülök, az is bő háromhetes lesz. Küldök majd képeslapokat, ha kéred. Laptop jön velem, szóval, ott is lesz meló keményen, napi félóra. Néha egy.


Trader és befektető vagyok, mert nem kívánok másnak (pl. a főnöknek) a céljaiért dolgozni.

márc. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
:D De a kérdést nem értetted meg...
márc. 21. 13:34
 13/15 A kérdező kommentje:

Én meg a Jóisten vagyok :D

Egyébként Józsi, de majdnem ugyanaz hát nem?

márc. 21. 13:35
 14/15 anonim ***** válasza:
56%

23 évesen kezdtem el dolgozni a lakóhelyemen egy elég nagy üzemben, irodai pozícióban, nyilván egy "műszakban". Akkoriban szar pénzért, de igazából nem is gondoltam komolyan, kvázi még szórakozni akartam legalább egy nyarat, erre felvettek... :D

Azóta is ott vagyok, ugyanabban a poziban, csak kissé más neve van, a többi ugyanaz.

Mennyi időbe telt? Kvázi semennyibe. Akkoriban az volt a terv, hogy regisztrálom magam munkanélküliként, hátha jár valami kis támogatás vagy franc tudja, és ők közvetítettek ki azonnal, ahogy beregisztráltam.

Meg is jelentem a munkahelyen és fel is vettek azonnal.

Most 29 vagyok.

márc. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
81%

"A lakóhelyedhez képest hol találtál főállást milyen munkakörben, és milyen végzettséggel? Mennyi időbe telt állást találni és hány évesen?"


1. munkahely:

+ 25 kilométer

- gyors- és gépíró

- gyors- és gépíró

- azonnal

- 16 év


2. munkahely:

+ 25 kilométer

- gazdasági ügyintéző

- gyors- és gépíró

- azonnal

- 17 év


3. munkahely

+ 25 kilométer

- követeléskezelő

- mérlegképes könyvelő

- 6 hónap alatt

- 44 év

márc. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!