Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarként mennyi esély van...

Magyarként mennyi esély van nyugaton irodában dolgozni?

Figyelt kérdés

Sziaszok!


Erősen gondolkodom, hogy elköltözzek Magyarországról nyugatra. Német nyelvet beszélem és van irodai tapasztalatom német nyelven.

Mekkora esély van nyugati irodában, valamilyen multinál elhelyezkedni magyarként?



márc. 21. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez föleg a végzettségedtöl függ. (meg természetesen a németet tényleg j´l kell beszélni, egy mo-i nyelvvizsga nem játszik)
márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyékonyan beszéled a nyelvet és értesz ahhoz amit csinálsz, akkor nincs akadálya.
márc. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

A lengyelek, ukránok, meg az egyéb eu-n kívüli migránsok mellett?

Én dobnám az ötletet ne haragudj!


Ha mennék is (nagy valószínűséggel fogok 5 éven belül) akkor dél spanyolország, vagy portugália esetleg tahiti, marokkó, vagy mozambik.

márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Mit csináltál az irodában?
márc. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%

Semmihez nem értő, irattologató excelbaszogatókból Dunát lehet rekeszteni nyugaton is.


Ha versenyképes diplomád van (preferáltan PhD végzettség) és speciális domain-tudásod akkor könnyű.

márc. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Külkert végeztem, és az egyetemi baráti köröm kb fele (olyan 5 fő) már külföldön (Svájc, Hollandia, Németország, Spanyolország) dolgozik, mindenki szakmában, főleg pénzügyi vagy logisztikai területen.


Egyáltalán nem megugorhatatlan szerintem, ha ez az ember fő célja, érteni kell ahhoz amit csinálsz, és szépen kell beszélj angolul.

márc. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!