Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lehet a reális fizetés...

Mennyi lehet a reális fizetés SSC csapatvezetőként?

1,5 év főállású munka után kaptam felkérést, hogy vezessek egy 7-8 fős csapatot. Nincs vezetői tapasztalatom. Mennyi a reális bruttó fizetés amit kérhetek/megkaphatok?

Feladatok:

Nekem reportolnak, én reportolok felfele (VP szint) Folyamatfejlesztés, feladatok elosztása, napi menedzsment. Napi működésbe szükség szerint a munkaidőm 10-15% arányában részt kell vegyek.

márc. 22. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Maradsz a meglevo szinten, csak effektiv melo helyett line manager leszel? A mostani fizudra dobj ra 20%-ot, es orulj ha megadjak.
márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Amit eddig csináltam egy (rotációban többet) folyamatot, operatív szinten. A csapat olyan 7 féle folyamatot csinál. Operatív szinten, csak akkor fogok dolgozni, ha nagy a workload a csapaton. Egyébként az operatív feladatokhoz kapcsolodó eszkalációk amiket kezelem majd.
márc. 22. 21:31
 3/12 anonim ***** válasza:

"én reportolok felfele (VP szint)"

Bank vagy nem bank?

márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Hat kerlek, mivel a termelo munkabol kiesel, a 20% meg nagyvonalunak is tunik. A melod talan kenyelmesebb lesz, de kb. ennyi az elonye.
márc. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem bank. Energiaipari nagy multi.
márc. 22. 21:36
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet nagy multi, ha VP-nek reportolsz, de csak egy 7-8 fos csapatot vezetsz? Melyik ceg?
márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért a VP-nek, mert amúgy nem túl bonyolult/komplexek a folyamatok, de nagyon fontos, ezen múlik, hogy tudjuk-e a termékeket mozgatni országok, vevők között. Ha nincs rendben, akkor azonnal jelentkezik pénzügyi veszteség.
márc. 23. 00:53
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért akkor is elég nonszensz, egy mezítlábas TL és egy VP között egy multinál kéne hogy legyen nagyjából 6-12 reporting line szint, az hova lett? Vagy máshol is elkezdtek minden magát fontosnak gondoló embert VP-nek nevezni?

A kérdésre is válaszolva: bruttó 1000k és 2000k között ez bármi lehet, ha tényleg annyira fontos, hogy valamiért egy magyar SSC-ből az egyik globál alelnöknek jelentesz, akkor meg nincs bérsáv, mert olyan poziban vagy, amilyenben élő ember nem volt még. Fura ez az egész.

márc. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Melyik cég ez kérdező, ami nem bank, de VP-nek reportolsz szaros TL-ként?
márc. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ilyen a világon nincs...
márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2