Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire átlagos 2 év alatt 5...

Mennyire átlagos 2 év alatt 5 milliót spórolni fizetésből Magyarországon?

Figyelt kérdés

Tehát most a lényeg nem azon van, ki mennyit keres, hanem hogy heti 40 óra munka 2 évig, költöget x pénzt, de azért marad 2 év után 5 millió.


Nyilván ha havi 5 milliót keres, az nem túl jó, de nem ez a helyzet.


márc. 24. 07:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem átlagos. A többség hónapról hónapra, fizetéstől fizetésig él
márc. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy az első válaszoló is írta, az emberek jelentős részének semennyi megtakarítása nincs és már néhány százezer forintos rendkívüli kiadás óriási gondot okoz.
márc. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
13%
Én 5 milliót 4 hónap alatt tudok megspórolni, szóval ezek alapján elég gyenge.
márc. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem átlagos, de max olyan szempontból, hogy a magyarok tömegeinek semmi pénzügyi kultúrája nincs hogy spóroljon, tervezzen a jövőre. Ha van egy kis pénzük, már szaladnak a boltba az új ályfónért.
márc. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
3: akkor átlagon felüli vagy, gratulálok
márc. 24. 08:20
 6/17 anonim ***** válasza:
9%
#5: Persze, hogy az vagyok, ezzel nem mondtál újat.
márc. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem piacképes tudással, jó pénzügyi kultúrával hozható (lenne), mégsem ez az átlag.
márc. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha megnézzük az átlag fizetést és feltételezzük, hogy a magyarok nagyrésze rendelkezik saját ingatlannal, illetve kiszámoljuk, hogy ez kb. havi 200 ezer forint megtakarítás (Ha van jutalom, karácsonyi pénz, akármi, akkor kevesebb.), akkor azért kijön, hogy ez nem teljesíthetetlen legalább családi szinten, ha már egyén szintjén nem is megy, de még így sem átlagos szerintem, hiszen a legtöbb helyen amint pénz áll a házhoz, annak meg is van már helye. Jóó előre.
márc. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%

#1 Hát azért 5 milla félretételéhez közel 1.4 millát kell keresned, főleg ha nincs még lakásod és BPn kell albérletet bérelned.

Az azért nem "piacképes tudás" csak, a legtöbb hely nem fog ennyit fizetni hacsak nem vagy vezető pozícióban. (Vagy olyan a terület pl fejlesztő)

márc. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%

Akkor átlagos, ha keresel nettó 350-370 ezret

(mondjuk 270 órába havonta vagyonőrként)


Otthon laksz és 100 ezret hazaadsz, 50-70 ezret meg magadra költesz.


Nincs is ezzel nagy gáz 20-26 éves korig, mivel addig elmegy


(szódával, igaz a jövődet adod el, mert nem tanultál tovább, és majd mgfizeted ezt majd 40-50 éves korodban (munkaidővel) amikor már családot meg önálló életet akarsz, mert rendesen megfizetve nem leszel sehol).


Ez van, én is már 34 évesen kapcsoltam, de még nagyjából sikerült egyenesbe jönni (vállalkozósdival, meg alkalmikkal)..

márc. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!