Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire átlagos 2 év alatt 5...

Mennyire átlagos 2 év alatt 5 milliót spórolni fizetésből Magyarországon?

Figyelt kérdés

Tehát most a lényeg nem azon van, ki mennyit keres, hanem hogy heti 40 óra munka 2 évig, költöget x pénzt, de azért marad 2 év után 5 millió.


Nyilván ha havi 5 milliót keres, az nem túl jó, de nem ez a helyzet.


márc. 24. 07:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%

208e-et kell havonta ezért megspórolni.


Átlag 300-350e-es fizuból elég nehéz ezt kihozni. Az átlag ennyit vagy ennél kevesebbet keres.

márc. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%

Otthonlakva 25 év alattiként nem nehéz az.


"Az átlag ennyit vagy ennél kevesebbet keres."


Max az aki napi 8 órát dolgozik csak, de nem tudom mennyie ismered a dohányoltot /vendéglátást / takarítást / egyéb "szolgálatokat"

amelyeknél alap a 12 óra napi munkaidő, és ettől csak több van, meg már próbaidőre is heti 60 órás szerződést kötnek, nem heti 40 órásat, aztán még ott a "munkaidőkeret".


Mai világban bármennyit dolgozhatsz ha bírsz és bármennyi munkahelyed lehet párhuzamosan.


Csak az alkalmazoti órabér van limitálva alsó és felső határon is.


Alulról a minimálbér, felülről a vállalkozói vállalási díj limitálja, nameg persze a piac.

márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
37%
Olyan átlagon felüli a kommentelő, hogy valaki szoknyája alatt cummant.
márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%

Nem átlagos, de nem azért, mert nem keresnek annyit, hogy sokan megtehessék, hanem mert töredékük képes megtakarítani, nem elkölteni a pénzt.

Aki tud takarékoskodni, és nem is tart el senkit, nem tart fenn sok dolgot, az meg nem feltétlen keres éppen úgy...

márc. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
86%

Valszleg nem átlagos, de nem mindegy, milyen fizuból.

Én 10 hónap alatt spóroltam ennyit össze, de én 1,2 milliós jövedelemből.

márc. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Aki nem szórja a pénzt, és nem minimálbért keres, annál ez teljesen normális megtakarításnak számít szerintem.
márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Helyzettől függ. Vagy nagyon jól kell keresni és visszafogni azért valamennyire a költekezést, vagy nagyon spórolósan élni, esetleg úgy, hogy kvázi kötelező költséged nincs, mert mondjuk otthon élsz.

De ha van egy saját kis lakásod, alacsony rezsivel és nem szórod a pénzt, akkor sima átlagos pénzből is félre lehet ennyit rakni.

márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!