Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hivtak szobafiunak Londonban....

Hivtak szobafiunak Londonban. Menjek?

Figyelt kérdés
Kozvetitodij magas

márc. 24. 16:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ennyiből hogy döntsük el a helyedben? Maximum segíteni tudnánk döntést hozni, de ez ehhez is kevés információ.
márc. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
19%
Általában a jattokbol hamar visszajön akár pár ezer fontos díj is.
márc. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
loool
márc. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

En nem mennek. Az ilyen munkak ott sem fizetnek jol, nem veletlenul akarnak kulfoldieket.

En esetleg epitoipari szakmunkara mennek ki mert abban van tapasztalatom es igy nem minimalberrel szurnak ki a szemem.

márc. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
72%
Van vízumod? 🤔
márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Ha fizetned kell azert hogy munkat kaphass, az 100% hogy illegalis, akar 'kozvetitoi dijnak' vagy barmi masnak nevezik.
márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%

Igaza van az egyesnek, több információ kell.

Egyébként persze, nyilván nem a helyiek mennek, de pl. hajóra dolgozni ki is számít helyinek?

Egyébként ez egy más életforma, általában 1-2 évig csinálják a fiatalok, kivesznek többen valami lepukkant szállást, és azért így tudnak félre is tenni. Na, meg világot látsz, tanulod a nyelvet, van előnye, nem kevés.

Én au-pair voltam Angliában, és igen, nekik az a pénz, amit én kaptam, aprópénz volt. De azért kaptam teljes ellátást, szállást is, azzal együtt már nem volt annyira olcsó mulatság még nekik sem. De én elég jól megtanultam angolul, és tök jó buli volt az egész, én nagyon örülök, hogy bevállaltam.

Viszont érdemes jó alaposan körüljárni a feltételeket, nehogy átverjenek. Hány órát dolgozol, kapsz-e szállást, mennyi a fizetés stb. ezekkel szeretnek sumákolni.

márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
38%
A kérdés színvonala alapján gondolom a szokásos eset, nyelvet nem beszélsz, gúglizni sem tudsz, a repjegyet is a közvetítő cég vegye, a városban sem fogsz tudni magadtól közlekedni. Ezek alapján te mit gondolsz?
márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
50%

Londont megtépázta annak a szőke bohócnak az ámokfutása hogy el kellett hagyni az EU-t. Határok le vannak zárva nagyon fogy a kétkezi munkaerő. Azért is mert rekordokat dönt a turizmus és hat kell az ember szalodákba, éttermekbe pubokba.


Egy ilyen közvetítő jó kezdés lehet ha nem ismered a nyelvet, nem jártál még külföldön vagy nem tudod hogy lakjál.

márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%
Indulj!
márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!