Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik lakástámogatás fiatal...

Létezik lakástámogatás fiatal egyedülállók számára?

Figyelt kérdés

24 vagyok, és januárban költöztem egy albiba.

Azóta 3 ember vetette fel, hogy a munkáltató beszáll-e a rezsibe, merthogy elvileg létezik ilyen opció.


Hogy működik ez? Létezik egyáltalán? Ha igen, ki jogosult rá és mi kell hozzá?



márc. 25. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Van, ahol a cafeteriádat kérheted albérleti díjra, de az még rosszabbul adózik valamivel, mint a SZÉP-kártya. Amúgy ébresztő, mások sincsenek ebben az országban megtámogatva, mint a szaporodók.
márc. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Home Office támogatás van, ami nekem nettó 20.000 Ft, hivatalosan azért, hogy az otthoni munkavégzés miatt fogyasztott extra áramot, vizet kompenzálja. De csak akkor jár, ha a munkaszerződésben benne van, hogy a munkavégzés helye home office.
márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha hóm offiszban dolgozol, akkor a munkáltató adhat rezsiköltség támogatást, nem tudom hogy kötelező-e, vagy csak adható.
márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Magyarországon tenyészprogramok vannak.


Vállalod hogy csinálsz alattvalót a NERnek és megdobnak egy kis alamizsnával.


Egyedülállókat nem támogatnak, azok arra vannak hogy megkopasszák őket a tenyészállomány javára.

márc. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a rezsit támogatja a cég havi bruttó 150 000 forinttal, de persze azért mert home officeból dolgozom nem azért mert albérletben vagyok (nem is vagyok abban).
márc. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Fiataloknak vannak, de 30 felett már semmi se jár.
márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Létezik albérlet-támogatás, amit a munkáltató adhat.3 évig max.

1 évig adómentesen, az utána levő két évben már adóval.


Ez egy cégnél adható, mint a cafeteria.

márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!