Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen ingatlanvásárlási...

Milyen ingatlanvásárlási támogatások vannak egyedülálló nő számára?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok. Szeretnék egyedül lakást vagy házat venni, de csak olyan kedvezményeket, pályázatokat találtam eddig, ahol házasságban kell lennem vagy legyen minimum 1 gyerekem, de inkább több. Egyelőre magamnak szeretném és elég elkeserítő, hogy a jelenlehi feltételekkel nem találok semmilyen pályázatot. Lehet kedvezményes vagy akár vissza nem térítendő. Ötleteket szívesen fogadnék 🙂

2020. szept. 11. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
A feminizmusnak hála soha nem fognak a nők semmilyen kedvezményeket kapni
2020. szept. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
71%
Bemégy a bankba, mint minden normális ember, felmutatod a bérjegyzékedet és az ügyintéző készséggel fogja sorolni a lehetőségeidet.
2020. szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

"Lehet kedvezményes vagy akár vissza nem térítendő."


Tehát az állam adjon vagy vegyen neked egy lakást a mi adónkból csak ezért mert nő vagy?!

2020. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Önkormányzat és kormányablak tudja megmondani. Kerületenként eltérők vannak elsősorban.
2020. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Itt nézelődj, de a jó gyakoris szokás szerint az egyetlen értelmes választ adó 2-est lepontozták, de ez ne vegye el a kedved!

[link]

2020. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Az egyedülálló emberek nem értékesek az állam számára.

Szülj és kapsz támogatást, sosem adtak ennyit.

2020. szept. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Férj. :)
2020. szept. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
2-esnek igaza van. Támogatás nincs, mert nem állsz be a tenyészetbe :) Én ugyancsak egyedülálló nő vagyok, és ahogy a 2-es írta, bementem a bankba, megkérdeztem mennyi hitelt adtak, majd annak megfelelően kerestem egy ingatlant és megvettem. Sokat spóroltam és örököltem is, de nem bánom, jobb ez mint hogy halomra szüljem a kölköket csak azért, hogy ne kelljen visszafizetni kamatostól a hiteleket, amiket felvettem a semmire...
2020. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha valami eldugott kis faluban akarsz ingatlant vásárolni, akkor lehet hogy ad valamilyen kedvezményt a helyi önkormányzat. Illetve beszáll az ingatlan árába. Ahol nem nehéz megtartani a település népességét, ott ez egyáltalán nem jellemző. Egyéb kedvezmény nem igazán van. Még fiatal pároknak sem, akik legalább rajta vannak a többgyerekes projekten, nem hogy egy egyedülálló személynek... :D
2020. szept. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Kamattámogatás van egyedülállók számára bár elég csekély mértékű.

Jövőre indul az új otthon program, ahol környezetbarát otthon építéséhez, vásárlásához stb igényelhetsz kamatmentes hitelt ingatlanfedezet nélkül. Szerintem jó opció lehet, de sok részlet nem derült meg ki róla. Más állami támogatás jelenleg nincs, hitel, eltartási szerződés vagy külföld kb..

2020. dec. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!