Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért jön oda mindig hozzánk...

Miért jön oda mindig hozzánk a konyhai kisegítő leplezve kuncsorogni?

Figyelt kérdés
2 hete vettünk fel egy konyhai kisegítőt, munkamorál szempontjából nem annyira rossz, csak olyan fura dolgai vannak. Például ha a szakács kéri, hogy kóstoljuk meg a húst például, akkor az új kisegítőt kivéve (mivel nálunk van egyfajta ,eltelt hónap hierarchia', mint minden vendéglátós helyen, tehát amit szabad a régieknek az újaknak nem szabad vagy étkezést is csak 1 hónap után kaphatnak az új dolgozók stb.) minket hív a kóstolásra és ez az új konyhai kisegítő pedig pont akkor jön oda beszélgetni, közben kinézi az ételt a szánkból. Mondtuk neki, hogy lesz ebédszünet, nem kell aggódnia, ehet majd ha hozott magával, nem kell folyton leplezve kuncsorognia, mert tudjuk, hogy azért jön oda, hogy kapjon ételt. Van egy vendéglátós szabályzat, amit nem mi írtunk, sajnálom. Vélemények, ki mit tenne ilyenkor?

márc. 27. 12:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy vicc. Alkalmanként szoktam mosogatást vállalni, egy nap esetén is kaptam szinte mindenhol ételt (megkérdezték mit kérek), volt ahol még hazavitelre is csomagoltak (pedig ez utóbbi nem is szabályos).
márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
“A dolgozókat is sajnos ki kell fizetni”. Mi az, hogy sajnos? Te talán ingyen dolgozol hülyegyerek?
ápr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

25 eve dolgozok konyhän, soha sehova nem kellett kajät vinnem ha ebedelni/vacsoräzni akartam meloidöben...

A konyhai kisegitö az egyik legfontosabb fogaskerek a konyhän, az en szememben ö is ugyanannyit er mint bärmelyik szakäcsom, megha a fizuja kevesebb is(mert nincs pl releväns konyhai vegzettsege).

ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ha van irva menü a szemelyzetnek, azt fillerekböl ki lehet hozni, ha csak simän a la carteot eszik is olcsobban kijön mint 8ezer kirälyi magyar fitying
ápr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Akkor elmondanám, hogy a magyar vendéglátásnak van egy nívója, bizalmat tükröznek az éttermek"


Az biztos nívós hely lehet ahol a konyhán egy konyhai dolgozónak kuncsorogni kell a kajáért

Azigen

Amúgy a 8000-es példát értem

A konyhalány eszik egy menüt ezáltal kevesebb eggyel amit el tudnak adni

Attól még f@szság de szerintem így értette a kérdező

ápr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!