Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Auchan árufeltöltő munkakör...

Auchan árufeltöltő munkakör munkaideje?

Az érdekelne, hogy van egy fix munkaidő (ha igen mi az) vagy rugalmas valamilyen szinten? Sajnos az álláshirdetésből nekem ez nem jön le :(
márc. 27. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Fixen 8 óra

Amiben a rugalmasága van: lehetsz délelőttös vagy délutános, nem hétfőtől péntekig dolgozol szabad hétvégével, hanem néha hét közben van szabad napod és hétvégén dolgozol.

márc. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy fixen 8 óra.

Dolgozhatsz 7 meg 9 órát is, egy héten belül össze vissza variál délelőttbe és délutánba. 3 havi munkaidőkeretbe dolgoznak, szóval addig össze vissza tologathatják az óráid. Dolgoztathat heti hat napot is, aztán egy másik héten meg három pihenőnapod lesz.

Totális káosz a beosztás amiket gyártanak.

márc. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Most mondott fel ismerősöm, borzalom ami ott folyik
márc. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miért? Mi folyik ott?
márc. 29. 10:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a 3-as melyik telephelyről beszél, de amiről én tudok, ott év eleje óta tömegesen mondanak fel az emberek.
márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, de valaki azt is leírná mi olyan borzalom ott?
márc. 29. 10:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Régi kerdes, de eszembe jutott valamk. Nem kell megilyedni a 3 havi időkerettől. Ugyanannyit dolgozol mintha nem lenne időkeret, csak egyszer 4, napot, egyszer 5, egyszer 6-ot. Volt már ilyen munkahelyem, én szerettem ezt a rendszert, mert tudtam magamnak programot szervezni arra a hétre amikor csak 4 napot mentem, plane ha tudtunk cserélni a kollegákkal. Délutános se rossz mert délelőtt el tudod intézni a dolgaidat, orvost, bankot stb..amit egy hétfőtől péntekig 8-16 órágig tartó munkahelyen nem mindig tudsz, csak akkor ha szabadnapot veszel ki.
máj. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A mi telephelyünkön január óta vagy 20-25 ember mondott már fel. Köztük két menedzser és az áruházigazgató.
máj. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De senki sme írja hogy miért. Van pl hogy csak a főnökkel van baj, magával a munkával nem. Valamit írjátok már hogy mi volt a gond.🙂
máj. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én személy szerint azért mondtam fel több évnyi munkaviszony után, mert mostanra lett végleg elegem az beosztásokból.

A munkaidőkeret egy dolog, de nekem baromi nehéz volt megszoknom, hogy egyszer reggel 5-re mentem, pár napra rá meg este fél 11-ig maradtam, aztán egy nap pihenő után ismét reggeli műszak.

Egy héten belül is rendszeresen variálták a műszakokat, gyakoribb volt a délutánból délelőtt, mint fordítva, ehhez szerintem képtelenség hosszú távon alkalmazkodni.

Ráadásul mindehhez társultak az irányukba egyre inkább növekvő elvárások, valamint olyan felesleges munkafolyamatok beiktatása, amelyek mellett az alapfeladatodat (árufeltöltés) alig tudtad ellátni, mert egyszerűen nem maradt rá idő. Ez pedig egy idő után baromira frusztráló lesz, bármennyire is beveszi az ember a lesz@rom-tablettát.

Amit meg egyik-másik felettes/kolléga/vásárló leművel (tisztelet a kivételnek, bár a normális, tisztességes kollégák zöme előbb-utóbb szintén felmondott), az meg csak hab a tortán.

Azt sem nézték jó szemmel, ha a szüneten kívül megálltál pár percre pihenni, vagy pár szót váltani a kollégáddal.

Több esetben is kaptam anno szóbeli megrovást, mert valamelyik menedzser éppen arra jött és meglátott a kollégával "beszélgetni", holott nem egyszer munkával kapcsolatos infókat adtunk át egymásnak.

A munkaidődnek alsó hangon háromnegyedét munkával fogod tölteni, mindezt "versenyképes" éhbérért.

Nem éri meg jól és lelkiismeretesen dolgozni, mert akkor a te nyakadba fognak varrni mindent a leltáraktól kezdve az átépítéseken át egészen az új dolgozók betanításáig (értsd, te kapsz évi 3-4 leltárt a nyakadba, a "megbízhatatlan" meg max. 1-et, vagy annyit sem), te pedig a léhűtő kollégák helyett is dolgozhatsz és tarthatod a hátadat, balhé vagy bárminemű probléma esetén.

Sokszor tehát mind fizikailag, mind pedig mentálisan kimerült voltam, sosem volt energiám szinte semmihez, egy időben depressziós is lettem, mert nem láttam a kiutat ebből a kilátástalannak tűnő helyzetből.

Ilyen munka mellett tanulni sem egyszerű, mert hát folyton le vagy szívva, enervált vagy, tehát ennélfogva kitörni is nehéz egy ilyen munkakörből.

Tény, hogy vannak olyan osztályok, illetve pozíciók, amelyek valamivel jobb munkakörülményeket biztosítanak, emberibb normálisabb beosztással és kevesebb teljesíthetetlen elvárással vagy felesleges munkafolyamattal, de nekem sajnos zömében a legrosszabbhoz volt szerencsém az ott töltött éveim alatt.

máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2