Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Spanyolországban B, C, E...

Spanyolországban B, C, E jogosítvánnyal el lehet helyezkedni angol és német nyelvtudással?

Figyelt kérdés

Eddig rent a car cégnél valamint áruterítéssel foglalkoztam. gondoltam kimegyek milyen lehet. Kint áruterítést, autókölcsönzőket és trailerezést találtam minden mennyiségben álláskeresési oldalakon. Szobákat tök jó áron láttam nem is annyira izgat hogy egy egész lakásom legyen igazából félig olyan kikapcsnak fogom fel (21 vagyok) Jártam már sok helyen nekem nagyon megtetszett kajával szobával számolva szerintem ellenék 1 évig + bármikor haza tudok jönni van hova. Ami van nekem bevétel az kb havi 150 ezer ez jön minden hónapban ez nagyjából fedezi a lakhatást. Kérdés hogyha dolgozni szeretnék hogy az élmények mellett pénzt is tudjak szerezni mennyire lesz nehéz dolgom? Jönne velem 2 barátom is az egyik beszél spanyolul de más nyelven nem, a másik angolul. Ők vendéglátózni szeretnének most is azt csinálják de én semmiképpen nem szeretném azt.

Tippek valaki próbálta már?



márc. 29. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, de mindenképpen kezdj bele odakünn a spanyolba.
ápr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!