Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyváltás kellene?

Munkahelyváltás kellene?

Figyelt kérdés

Szeretnék tanácsot kérni hogy mit tennétek ti az Én helyemben?

Jelenleg 25 vagyok, 3.-ik munkahelyemen vagyok.

A munkámat szeretem(jól is fizet de ez annyira most nem érdekel) viszont fél éve már a közvetlen felettesem rám szállt.

Először még viszonylag nyugodtan minél jobban telt az idő annál jobban kezdett kijönni hogy: állandóan nyomon követ először majd kijelentette egy idő után hogy nem bízik meg bennem.

(Talán itt még nincs is semmi gond hisz tudtam és éreztem is rajta hogy egyszerűen „nem jövök be neki” valamiért)

A gond most az hogy volt egy vitánk és kerekperec megmondta ha tehetné kirúgna.(csak nem teheti mert arról más dönt, csak azért nem vagyok még kirúgva mert nincs a helyemre ember)

(sajnos idegileg és mentálisan rengeteget romlottam, 4mg rivotrilt szedek és már nem nagyon bírom mentálisan ezt az állandó feszültséget. Pszichológus+Pszichiáterhez is járok)

A gondom az hogy ha távozásra kerül a sor nem a pénz miatt izgulok hogy kevesebb lesz (mert kevesebb lesz) hanem hogy a 4.-ik munkahelyemre megyek.

Tehát a kérdésem az hogy mennyire normális ez? 25 évesen a 4.-ik munkahelyemet tölteni?

A legfőbb félelmem az hogy ha ezt így meglátják akkor lejön nekik hogy valami „gondom van” és hiába voltam most (4 évet 1helyen – a mostani). Röviden nem tudom hogy a munkáltató mit szól ehhez.

Nyilván a fontos az állásinterjún az első a jó benyomás, maga az ember, tapasztalat de a sok munkahely az rengeteget lehúz :/

Alapvetően teljesen más irányba szeretnék menni (sofőr akarok lenni, emberek nélkül akarok dolgozni, nyugodtan, higgadtan de ahhoz még legalább 1 év kell.)


válaszokat köszi!:)



ápr. 7. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen én a 8. munkahelyemet fogyasztottam.


Akkor év végén találtam meg a mostanit, ahol már 8. éve vagyok.

ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%

"4 évet 1helyen – a mostani"


Minek voltál ennyi időt 1 helyen? Ez erős inkompetenciára vall, a hozzám hasonló kompetens, piacképes emberek akik után kapkodnak a cégek nem maradnak másfél évtől tovább ugyanazon a munkahelyen. 32 évesen a 11. munkahelyemen vagyok ezalatt akkora szakmai tapasztalatot sajátítottam el, hogy át kellett irányítanom a linkedin notifikációkat a sok megkeresés miatt, mert untam a fejvadászok leveleit.

ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
#2 gyakorin való kamuzásban is magas szintet értél el.
ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 IgaziÚriember ***** válasza:
9%
az nagyobb probléma, hogy az utolsó munkahelyeden 4 évig voltál. Én Tech Leadként azokat az embereket akik egy munkahelyen több mint 3 évet eltöltenek életképtelen balf@sznak tekintem és kidobom az önéletrajzukat a kukába mert ilyenekre semmi szüksége nincs a vállalatnak.
ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Esetleg a főnököd elnökével nem tudsz beszélni?
ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
kőne
ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Keresd meg azt a "mást" aki dönt! Rugasd ki a közvetlen felettesed és vedd át a helyét!


Közöld ezzel a "mással", hogy vagy azonnal kírúgja a főnöködet és téged előléptet, vagy munkahelyi zaklatásért bepereled a céget!

ápr. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
El tudom kepzelni milyen lehetsz ha 4 mg rivot szedsz rendszeresen. Az kva sok. A kezdo adag napi kb 3x 0,5mg
ápr. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen főnökkel én is szedném.. mondj fel
ápr. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

26 vagyok, talán számít, hogy egyidős emberként válaszolok.


Nézd, 25 évesen csupán munka miatt ne mondja nekem senki, hogy normális nyugatokat szedni. Szerintem ez rohadt gáz.Tényleg csak emiatt jársz orvoshoz, vagy amúgy van más is? Ők mit mondanak, gondolom mondtad, hogy ez van.


Egyébként a közvetlen főnököd a tulajdonos, vagy őfölötte is van valaki?


Ha van, akármilyen "magas a hierarchia", keresd meg a főnökét, és mond meg, hogy szeretnél kérni privát beszélgetésre 15 percet.

Én nem megoldást, vagy segítséget kérnék, ne azt érezze, hogy azt várod, hogy oldja meg a gondod. Meséld el neki, hogy olyan szinten elmérgesedett a viszony közted, és X.Y között, hogy emiatt neked már egészségügyi gondjaid vannak (nyugodtan meséld el a kezeléseket) és hogy emiatt váltani szeretnék, és csak azt akarod, hogy a te szemszögedből is hallja a konfliktust.


25 évesen 3 munkahely teljesen ok, én 26 évesen most megyek a 4.-re

ápr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!