Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a fizetése egy kormánya...

Mennyi a fizetése egy kormányablakban dolgozó ügyintézőnek ha csak érettségije van és kb. 8-10 év munkaviszonya?

Figyelt kérdés
8 órában
ápr. 9. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

8-10 év munkaviszonya van úgy általában, vagy közigben?

Egyébként a köztisztviselői bértábla vonatkozik rá, 8-10 év munkaviszony az pont egy kategória 10-12 év a következő.

ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Általánosságban , én nézem ezt a bértáblát de nem tudok elmenni rajta ezekkel a szorzókkal meg megnevezésekkel.


De ha segítenél:


A verzió: érettségivel rendelkező egyén aki most kezdi a munkát egy kormányablakban ügyintézőként


B verzió: érettségivel rendelkező egyén aki 8 éve dolgozik már a kormányablakban ügyintézőként

ápr. 9. 15:07
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A garantált bérminimumot. Most ez bruttó 326. Nettó 215 ezer Ft. Ebből nem lehet megélni.
ápr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#3


Azt láttam alapbérként minimumként, de ott vannak táblázatba a szorzók azok gondolom valami pluszt jelentenek, meg ilyen 400 ezres éves cafeteriát is olvastam

ápr. 9. 15:15
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit jobban belegondolva azt hiszem garantált bérminimum lesz, mert a bértábla alapján nem éri el azt a szintet, annyinak meg ugye minimum kell lennie. Ezért ilyen szar a közigazgatás (is)

2008 óta nem emelkedett az alapilletmény, 38.650Ft, ezt kell a szorzókkal felszorozni, de nevetséges összegek fognak kijönni. De nem dolgozom közigben, ezért nem biztos, hogy igazam van...

ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5


Most találtam egy másik táblázatot ahol középfokú végzettségnél azt írja, hogy +80 ezer , a 326 ezer forinton felül és ehhez még hozzájöhetnek a cafeteria, stb.


Én rosszabb fizetésre számítottam az alapján ahogy sokan beszéltek róla.

ápr. 9. 15:25
 7/14 anonim ***** válasza:

A bértábla az az alap, plusz van egy rakás pótlék is amiről a "vezetője" dönt!

Magyarul a béred több mint fele a közpénzből POFÁRA megy!

Ha így már érted a lényeget...


Ezzel alapozzák meg a "hűségedet" a rendszerhez!

ápr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor ez azért nem hangzik rosszul ha mindent beleszámolok és ha még nyal az ember akkor egész jó bér jöhet ki , nekem még az élt fejemben, hogy ilyen 200 ezer forintot keresnek, de ezek szerint sokat tornázott felfelé a bérük.
ápr. 9. 15:59
 9/14 anonim ***** válasza:

Te sem ülnél ott 200 ezerért és ráznád a kis piros zászlót, meg lengetnéd a karodat a "párt"-nak...


Kell ám ehez gyomor is!


Nameg legnkább ahhoz, hogy te ott mndíg is egy létszám leszel, és az egész életedről karieredről bárki bármikor dönthet egy tollvonással!


Tőled alapelvárás a "hűség", de a rendszerben csak egy fogaskerék vagy és maradsz is!

ápr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!