Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a nettó fizetés 2024-ben?

Mennyi a nettó fizetés 2024-ben?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Én 25 éves vagyok 480.000 Ft a nettóm és szerelő vagyok, Budapesten.


Ez jónak számít?


Nektek mennyi? Mi a melótok és hány évesek vagytok és persze ha szabad merre laktok , lehet megye is nem kell a város.



Szerintetek az én fizetésem rendben van vagy kevésnek számít Pesten, fél éve költöztem fel annyira nem tudom mihez mérni.


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat



Legyen kellemes napotok :)



ápr. 16. 06:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Neked jónak számít? Úgyis az a lényeg. Nemsokára jönnek úgyis a contractorok 4 millió nettóval, egyből kevésnek fogod érezni.


De, hogy válaszoljak is: "átlagos".


[link]

ápr. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat 🙂


Szerintem KSH adatait nem érdemes annyira nézni, nem releváns.

Kormányközeli...😀

ápr. 16. 07:45
 3/19 anonim ***** válasza:
70%

Kb heti többször fel van téve ugyanez a kérdés.


Szerintem picit értelmetlen a dolog, NEKED megfelel -e ez a fizetés? Meg tudod venni azokat a dolgokat amit szeretnél? Tudsz belőle jövőt építeni? Van -e hova feljebb lépni? Stb stb.


Nem célszerű pénztáros Juliska nénihez vagy orvos Mancihoz hasonlítanod a fizetésedet mert nem az a kategória a munkád.

ápr. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%

480k már kezd az élhető környékén lenni. Két fontos tényező:


1. Legálisan kapod az egészet?

2. Benne van ebben a 25 éven aluliak adókedvezménye vagy ez már a rendes, felnőtr fizetésed?

ápr. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
12%
A napi piruki cigidet, kőbányaidat meg tudod így is venni nem? Akkor meg mire kéne még ennél is több pénz neked?
ápr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

nettober.hu


Szerintem jó a fizetésed!

ápr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

25 évesen rendben van, kérdés hogy mekkora benne a növekedési potenciál.

Nem csak a ksh létezik, továbbá attól függetlenül is ugyan azt az infót kapod róla. Egyébként valóban nem releváns, mivel a szürke meg fekete foglalkozásból nem lehet normális statisztikát készíteni.

ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
A 2. kommented alapján ez még sok is neked ennyi ésszel kb. kimaxoltad magad...
ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Aztán mit szerelő'?

Mennyit kell ezért dolgozni?

Valami cafetéria van még?

Hány év tapasztalatod van a szakmában?

25 évesen szerintem nem rossz egyébként, de lehet meg is ragadsz ezen a bérszínvonalon a nyugdíjig. Amiben persze semmi kivetnivaló nincs, ha neked ez is megfelel.

ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
A KSH nem releváns szerinted, de random kommentelők névtelenül, a gyakorikérdéseken meg igen. Aranyos vagy.
ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!