Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Banki háttérterületen, hogyan...

Banki háttérterületen, hogyan helyezkedtek el banki munkatapasztalat nélkül?

Figyelt kérdés
Gazdaságinformatikus BSc és Pénzügy MSc diplomával rendelkezem és középfokon beszélek angolul. A tanulmányaim mellett nem volt lehetőségem dolgozni és a diploma megszerzést követően még nem sikerült elhelyezkednem (2 hónapja). Banknál szeretnék Budapesten dolgozni, viszont rengetegszer már a junior pozíciókhoz is 1-3 év tapasztalatot kérnek. Hogyan lehet a munkatapasztalat hiányát áthidalni?
ápr. 16. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Úgy hogy jelentkezel egy álláshirdetésre.
ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szakmai gyakorlatod sem volt?
ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem volt
ápr. 16. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem sokat kell próbálkozni, akár olyan pozíciókra is jelentkezve, ami nem a végzettségedhez kapcsolódik, és idővel tudsz váltani bankon belül szakmai(bb) állásra. Én úgy próbálok most banki háttérterületre bekerülni, hogy már dolgoztam pár évet bankban, csak elég speciális területen, ami nem bankspecifikus, így az a tapasztalat nem ér olyan sokat. Interjúzni már voltam, remélem, összejön egyszer. Sok sikert neked is! 🙂
ápr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként pénzügy MSc-vel szerintem jó esélyeid vannak. Be sem hívnak interjúra?
ápr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!