Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fiatal generáció, éreztek ti...

Fiatal generáció, éreztek ti is egy generációs különbséget köztetek és a 'boomer' kollégák között?

Figyelt kérdés

Nem tudom ez mennyire a generacionk sajatja, vagy egyeni dolog, de engem feltetelezem a kollegaim lustanak tekinthetnek. Én 28 éves vagyok, ők átlagban 50-60.


Egyreszt,nem mondanam magam lustanak. Ugyanakkornnem értem, hogy miert kell mindent barokkos körmondatokban megfogalmazni? Miert kell tulbonyolitani az eletet? En mindig probalom leegyszerusiteni a dolgokat, megtalalni a legegyszerubb megoldast, ha kell delegalni.


Kolleganom gyakran kiakad ha delegalok: "igy sosem tanulod meg". Szerintem meg ez egy manager skill.


Na de, ami a legjobban frusztral az a mikromanagerkedés. Mikor visszanéz emaieket tobb honappal ezelőttről es talal bennuk valami vesszohibat. Ehhez kapcsolodoan: ha te nem jarsz be es home office-bol tolod: biztosan nem is dolgozol. Biztos mindenre is van idod, mert alig van dolgod...


Na mindegy, lehet csak en vagyok rossz helyen, de ez az idosebb generacio miert ennyire control freak? Miert zavarja oket, hogy mit csinalok? Hogy hova utazok? Na meg ez a mas magánéletében valo vajkalas tenyleg a legalja.



ápr. 17. 03:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes látni, amikor már a kajában is van generációs ellentét... a boomer sokat főz és nem eszik gyorséttermit, a fiatal meg fordítva :)
ápr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
51%
#21 Én meg olyanokat eszek, amit a boomer szüleim el sem bírnak képzelni.
ápr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!