Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tennének ebben a helyzetbe...

Mit tennének ebben a helyzetben? Szólnátok?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nemrég elhelyezkedtem egy cégnél. X hónap után jár heti x nap home office minden kollégának. Nyilván nekem is járt VOLNA, de végül eltolták néhány hónappal mondván, hogy még nem tudok annyi mindent elvégezni otthonról, miközben bent sincs annyi munka, ami kitöltené a 8 órát.

Nagyon frusztral ez az egész, alig vártam a home officet, nem vagyok társasági ember, munkahelyen csendes vagyok, nem szeretem a small talkokat, hiába jofej mindenki, akkor is lefaraszt a nap végére.


ápr. 23. 09:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha benne van a szerzodesedben, akkor kovetelheted.
ápr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Benne van, igazából megkérdezték hogy okes-e nekem így, de mit mondtam volna?
ápr. 23. 09:26
 3/16 Aktív Szál ***** válasza:
79%

Ha a szerződésben benne van, arra hivatkozhatsz, de amúgy jobb, ha olyan munkahelyet keresel, ahol eleve homeoffice van.

Akadnak ilyen cégek, nem minden főnök olyan vaskalapos, hogy megköveteli a bejárást.

ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Home office van eleve, így jelentkeztem, így is volt megbeszelve. Most csúsztat I szeretnék az én esetemben néhány hónapot.
ápr. 23. 10:57
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg hogy már tudsz annyit hogy simán meg tudod csinálni otthonról is a feladataidat.
ápr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Irj ki egy meetinget a feletteseddel parnapin belul es mond el neki hogy atolbastad a szerzodest es ragaszkodsz a home officeos naphoz
ápr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Ja es mond meg hoy ponositast kersz hogy mit nem tudnal home officebol vegezni, illetve szertned tudni hogy kinek a feladata lett volna hogyaz adott dolgot betanitsa neked. En mar sose dolgoznek olyan cegnel ahol nincs full home office, szoval gond nelkul elmennek a falig hogy home officet kapjak...
ápr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szeretnék maradni, mert nagyon jó lehetőség és kezdő vagyok, tanfolyamra is beiskoláztak, csak ezt a home office dolgot nem teljesen értem. Itt az irodában sem töltöm ki a 8 óra munkát, de senki más sem.
ápr. 23. 13:25
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem a 8 óra miatt érdemes HO-ba menni, hane azért, hogy saját környezetben dolgozhass, ne kelljen beutaznod, stb.

Ők úgy látják, hogy nem vagy még eléggé önálló, a leírásod alapján.


El lehet engedni a kezedet? Meg tudod oldani az összes feladatodat komolyabb segítségek nélkül? Most valóban kezdő vagy? hány hónapja vagy ott?


Én is elmennék a falig a HO miatt, de én már 16+ év tapasztalattal rendelkezem és 10+ év HO előélettel. Te pedig kezdő vagy, nem biztos,hogy pattognék. Ha nem tudod, hogy mi a gond akkor vagy nagyon kezdő vagy és többre tartod magadat mint kellene, vagy a munkahelyen becsülnek nagyon alá. Látatlanban az elsőre tippelek, főleg azért mert nagyon azzal "védekezel", hogy nem töltöd ki a 8 órát.

ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem becsülnek egyáltalán alá, még nem adtak át nekem annyi munka folyamatot, ami a 8 órát kitölti. Nem értem, ezen mit nem értesz. Jelenleg NINCS ANNYI MUNKA, amivel ténylegesen 8 óra és nem mondjuk 6 óra akar végzek.

Ezen a területen kezdő vagyok, ezért volt szükség pl a beiskolázásra is.

ápr. 23. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!