Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi penzetek marad albi+rez...

Mennyi penzetek marad albi+rezsi kifizetese utan per fo?

Figyelt kérdés
ápr. 29. 12:34
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
54%
Albit nekem fizetnek :P Ha mindent összeadok, kivonok, osztok, szorzok, akkor a lakahatási költségek, adók, rezsi, bevásárlás, egyéb fix költségek levonása után kb. 400e Ft marad / fő egy hónapban, ha a gyerekeket is számolom.
ápr. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

Pedig ha ez valakinek középosztálynak érződik, akkor pontosan ő szórja el vagy csak fel sem használja. 300-E felett én is középosztály minőségben élek. Amikor állandóan utazgatok mindenfelé és a fotóimat látják, engem is ilyen melóba képzelnek el. Ez valami elcseszett magyar mentalitásból ered. Pedig nem kell hozzá ennyi pénz. S aki pedig ennyit keres, rögtön lenézi a másikat és nem gondol róla ugyanennyit. Pedig valójában v.sz.l. ugyanúgy élünk és megtakarítás van annyi pénzből.


Csak én még azt nem értem, hogy ennyi pénzből miért albérletbe megy valaki. Persze vannak irreálisan elszállt albérletek, ahol a tulaj ebből akar meggazdagodni és amit én nem akarnék megfizetni... De havi 1-millióból biztosan vennék lakást, ha nem lennék családi lakásban.

máj. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
*...300-E alatt...
máj. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Változatos egészséges életmóddal 60-E felett van az étkezés, bár a tavalyi fogyásom óta kevesebbet eszek. Ez nyilván lehet változó.
máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

32#

Hogyan oldanád meg ha albérletet vagy lakás hitelt kéne fizetned?

Mert bármelyiket is választanád, a fizetésed minimum felét elvinné.

Ha pedig saját lakásod van, azt ilyen fizetésből nem tudtad megvenni, tehát örököltél, kaptad vagy szülökkel laksz. Esetleg kimentél külföldre és 6-8 év alatt össze szedted egy lakás árát.

"ha nem lennék családi lakásban."

Ha ezt jól értelmezem, akkor szüleiddel élsz.

máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
400 ezer körül.
máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim válasza:
56%

Feleségemmel fejenként 300-300e.

Nem albérletben lakunk, saját lakás, de van rezsi és mellette építkezünk.

máj. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 Svájc válasza:
56%
Férjem gépészmérnök és plusz van egy másik diplomája is atomerőművi. Netto 600 ezret hoz haza kb. folyamatos műszakban. Ez a valóság. Ja és nincs semmmmmi plusz a cég részéről. Akinek havi 1,2M megmarad hó végére 2 felnőtt 2 gyerek után az kérem tanítson. Köszi.
máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
0%
#38 mit kell tanítani? Jól fizető munkát kell végezni és kész. 600 nettónál egy kompetensebb 25 év alatti pályakezdő szoftverfejlesztő többet keres például.
máj. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
0%

"Férjem gépészmérnök és plusz van egy másik diplomája is atomerőművi. Netto 600 ezret hoz haza kb. folyamatos műszakban. Ez a valóság."

Ez a Ti valóságotok. Attól még nem mindenkié.

máj. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!