Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi penzetek marad albi+rez...

Mennyi penzetek marad albi+rezsi kifizetese utan per fo?

Figyelt kérdés
ápr. 29. 12:34
1 2 3 4 5
 41/46 Svájc válasza:
45%

Köszi 39 és 40!

39. Mit kell tanítani...hmmm...költői kérdését meg lehetne érteni. Ebben ennyi volt.

40. Hidd el nem csak a mienk. Sokszor nem az számít, hogy ki és mennyire okos, hanem az, hogy hova született és ekkor az se nagy gond ha buta is. Csak betolja apuci-anyuci-politikus haver, vagy akár elég igen hosszú nyelv is. Azt gondolom ezt sokan látják így. Leginkább nem az ész és nem a karakán rátermettség számít hanem az irányíthatóság a hajbókolás és az eszetlenség.

máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
44%

#41 aki a mérnöki diplomáig eljutott, annak már tényleg minden a rendelkezésére áll, hogy jól keressen. Ami számít az a lehetőségek keresése, merni lépni a megszokottból, tanulni második sikeréből az irigykedés helyett, és tudatosan optimalizálni az életed arra, hogy többet keress.


És kifejeztten antipatikus ezt olvasni, hogy szerinted "apuci-anyuci" kell hozzá, meg irányíthatóság és hajbókolás. Ha te komolyan ezt gondolod rólunk, nálad anyagilag sikeresebb emberekről, akkor egyszerre fogalmad sincs a világ működéséről és vagy irtózatosan rosszindulatú. Nyisd ki a szemed a világra, és ne csak a közvetlen környezetedből általánosíts.

máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 Svájc válasza:
57%

Köszönöm 42.

Sem irigy sem antipatikus sem a világra bezárt szemléletű nem vagyok. Ez tapasztalat. Amikor a pozíció feletted szabaddá válik amit számodra fel is ajánlanak majd még aznap újabb telefon, hogy hát sajnos egy politikust mentettek meg a kirúgástól és kellő végzettség nélkül mégis ő lesz a te ,,főnököd,,...majd pár év múlva melyet ő beléd kapaszkodva de téged végig irigykedve túlélt de téged a jellemedért, erődért, eszedért mely benne sosem volt meg utált és áztatott, majd még azt is elintézte, hogy az foglalja el utána a pozíciót aki az ő seggét nyalta s akinek te voltál a főnöke akinek nincs vezetői tapasztalata és semmi ami kell a pozihoz, akkor elhiheted, hogy ha mégis mosolygós, pozitív, bizakodó vagyok/vagyunk újra és újra, akkor semmi sem igaz abból amit rólam gondolsz. Meglepődnél mennyire nem fedi a valóságot az amit leírtál. De mindegy is mert azt gondolsz amit szeretnél. Ha neked jó hidd el én annak is örülök mert jobb ezt hallani mint a panaszt. Bár senkinek sem lenne oka panaszkodni.

máj. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
A gépészmérnöki terület ma már távolról sem örvend olyan tekintélynek és elismertségnek mint valamikor. Ennek ellenére mégis számos tévhit él a karrier, a megbecsültség és a lehetőségek vonatkozásában, azonban ezek még abból az időből származnak, amikor még az ilyen (és hasonló) hivatásoknak volt becsülete. Nagyon sok minden, és rossz irányba változott (gyakorlatilag visszafejlődött) az utóbbi 15-20 évben.
máj. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Mindenki olyan életet él, amilyet választott magának.
máj. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
Hú, akkor én nagyon "lent" vagyok... iskolában gazdaságis vagyok, nekem többhavi keresetem az, ami itt többeknek a maradék, szóval ami marad, az a nagy semmi :(
máj. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!