Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak, hogy leszálljon...

Mit csináljak, hogy leszálljon rólam a fönőköm?

Figyelt kérdés

Itt dolgozok négy éve, de a vezetőség 80%-át lecserélték.

Az én közvetlen fönőkömet is beleértve.

Napi szinten beleköt valamiben és próbálja mindig úgy kihozni a helyzetet, hogy ő aztán mindent is jól tud. A kialakult rendszerrel teljesen szembe megy és álladóan kijavít, mindezt elég sértő stílusban egy 21 fős részlegen.



máj. 14. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Ideje váltani.
máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott kell hagyni a céget. Ha lecserélődik a vezetőség, az az esetek 90%-ában amúgyis a cég hanyatlását vetíti előre.
máj. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én megpróbálnék kiállni az igazam mellett, alaposan alátámasztott érvekkel azért sok mindenkit meg lehet győzni. Persze van olyan is, aki köti az ebet a karóhoz, csak azért is neki legyen igaza, még ha nincs akkor is. De általában úgy vannak vele az emberek, hogy abba rúgnak bele, aki hagyja magát, ha látnak ellenállást, akkor visszavesznek az arcból. Ha ez sem segít, akkor az ő felettesének jelezném a problémát. Az utolsó megoldás, hogy lépnék.
máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Kár ennyit vesződni vele, mert csak stressz. 4 év után amúgy is érdemes váltani, mert jobb fizetést lehet kialkudni új helyen.
máj. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

#4 Szerintem nem kár vele vesződni, mert hosszú távon az nagyobb stressz, ha sosem állsz ki magadért. A következő munkahelyeden is biztosan lesz egy bunkó, aki beléd áll.

A fizetés részével is vitatkoznék. Ha négy éve dolgozol egy munkahelyen, akkor valószínűleg jól csinálod. Ha odaállsz a főnök elé és alá tudod támasztani, hogy miért adjanak fizetés emelést, akkor nagy valószínűséggel kapni fogsz. Új embert keresni, betanítani stb. sokkal több idő, pénz, energia, mint egy jól dolgozó kollégát ott tartani. Természetesen ez nagyban attól függ, hogy mekkora a hozzáadott értéket tudsz előállítani.

máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ha úgy érzem, hogy igazam van hiába a főnököm valaki akkor is megmondom, hogy teved. Kicsit emeltebb hangnemben de az ésszerűség keretein belül, tényekkel alá támasztva.
máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!