Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek nem fura ez az...

Szerintetek nem fura ez az álláshirdetés? (lásd linket alul)

Figyelt kérdés

[link]

nem gyanús, hogy hollandiai titkárnői munkához még hollandul sem kell tudni, és 3 emberkét kivisznek ingyen interjúra, és hogy írják, hogy a legfrissebb képpel kell jelentkezni...


2010. nov. 15. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem. Nemzetközi cégnél jellemző, hogy angolul kommunikálnak (pl. én is ilyen cégnél dolgozom és hiába vagyunk az irodában csak magyarok, bármit kommunikálunk kifelé, az csakis angol).

Ha elég nagy a cég, akkor az ingyen interjú is érthető, ez magánemberként talán nagy dolognak tűnik, de egy vállalatnak aprópénz.

Én még a legfrissebb képet is reális igénynek tartom, az egyik legrosszabb, amikor megnézed valakinek az önéletrajzát, azt hiszed, hogy megismered, amikor belép, de aztán nem...


Itt nekem csak az a fura, hogy a cég nevét nem írják, bár gondolom, ha felveszi velük az ember a kapcsolatot, akkor megmondják.

2010. nov. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, Hollandiában mindenki beszél angolul még az utcaseprő is. Az más kérdés,hogy én nem nagyon bírom a hollandok stílusát.
2010. nov. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

na, mi amikor Hollandiában útbaigazítást kértünk, a fickó se angolul, se németül egy szót nem beszélt

ennyit a nyugatiak fene nagy nyelvtudásáról..

2010. nov. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"mi amikor Hollandiában útbaigazítást kértünk, a fickó se angolul, se németül egy szót nem beszélt "


Valószínűleg hollandul se. esetleg románul, vagy szerbül értett volna.

2010. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

vicceske vagy

amúgy részben igaz, még hollandul se igen, csak a helyi dialektust nyomta (Frízföld)

2010. nov. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát nekem azért még kicsit mindig fura...de akkor lehet csak én vagyok nagyon gyanakvó...de akkor sem értem például, miért nem keresnek kinn vkit...van annyi magyar kinn is...
2010. nov. 16. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!