Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sales-es / telefonos értékesít...

Sales-es / telefonos értékesítői munkáért (kezdőként, tapasztalat nélkül) mennyi a fizetésed? Nehéz volt-e bekerülni?

Figyelt kérdés
Szóval: csak jutalékot kapsz, vagy fix+jutalék? Mennyi a fix és mennyi a jutalék? Előrelépési esély? És mennyire volt nehéz a felvételi? Stressz?
2010. nov. 19. 14:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és akik értékesítésben dolgoztok, alkalmazottként vagy vállalkozóként melóztok?
2010. nov. 19. 21:37
 2/3 anonim válasza:

Sajnos vállalkozóként nem akartam mert így több a kiadás mint ha csak alkalmazott lennék viszont nem panaszkodhatok jól keresek!Bár teszem hozzá rajtam múlott hogy jutalékkal hogy tudok"ügyeskedni"!Tapasztalat nélkül voltam én is bár nálunk minimál volt az alap!

/egy sörös cégnél dolgozom területi értékesítőként/

2010. nov. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előző vagyok:stressz nem volt,elég jól eltudom adni "magamat"persze vicc a terméket!!:) Felvételi nálam könnyű volt mert nem igényelt gyakorlatot meg határozott egyéniség vagyok és ez tetszett nekik(10perc volt) Először minimál volt 3hónapig +jutalék 0!Ez nem volt olyan jó aztán váltani kellett vállalkozóvá és így már jól keresek nem panaszkodhatok!Előrelépés??Megmondom őszintén jól keresek egyelőre elég nem gondolkoztam még rajta,talán egyszer...!:)
2010. nov. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!