Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan találtál rá a hivatásod...

Hogyan találtál rá a hivatásodra? Honnan érezted meg és mikor, hogy te ezt akarod csinálni, mint munkát?

Figyelt kérdés
Ezzel a kérdéssel azoknak kérnék segítséget (mint magamnak is), akik nem tudják mire figyeljenek mikor hivatást választanak.
2010. nov. 21. 17:09
 1/4 anonim válasza:
52%
Én hivatásos szekálódó vagyok :D ha rámjön ez a kedv ez van :D
2010. nov. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kicsivel később éreztem meg, miután egy béna ipari szakközépbe mentem. Nem tudtam, hogy pontosan mit akarok csinálni. Csak azt, hogy ezt nem.

Én nem fogom matt alkesz trógerként feldobni a talpam 50 évesen valami nyomorult műhelyben, ahol egész nap tiszta olaj meg zsír vagyok, és leülni se lehet, közben meg mindenért ordítanak veled.

Ezt sikerült is elérnem, úgyhogy elégedett vagyok, ha nem is keresek 3-400ezreket (de nem is minimálbért).

2010. nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem korán jött, elsős voltam, amikor elvittek egy koncertre, ahol eldöntöttem, hogy zenész leszek. Onnantól fogva arra készültem, rengeteget tanultam és gyakoroltam, hogy összejöjjön :)

Hogy mire figyelj? Elsősorban arra, hogy szeresd és hogy legyen hozzá affinitásod, hogy sikeres lehess.

2010. nov. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ez egy jó tanácsnak tűnik: legyen affinitás és szeressem :)

köszönet! sok sikert! jutubon videod szivesen megnézem ha van :)

2010. nov. 21. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!