Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy találtál munkát?

Hogy találtál munkát?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, eddig csak diákmunkám volt. Hiába keresek két hónapja, sehova nem vesznek fel, pedig bármilyen munkát elvállalnék, a rakodástól az öltönyös munkahelyekig:(

Hol érdemes keresni? Munkaügyi központ nem tud segíteni. Expressz újságban sose hívnak vissza...


2011. júl. 22. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Milyen végzettséged van?

2. Mit csinálnál szívesen?

3. Van olyan, amit nem vállalnál?

4. Hajlandó lennél vállalkozóit kiváltani és jutalékos rendszerben dolgozni?

2011. júl. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1; Gimnáziumba jártam, de 6 éve nem használtam a számtech tudásom, elavult

2; akármit csinálok, bármit, amiért fizetnek, mert el is vagyok keseredve, és égetően kell az albérletemre és a diákhitelem visszafizetésére (jártam két évet angol szakra az eltén, de nem tetszett; a nyelvet viszont elsajátítottam)

2011. júl. 22. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem akarok okoskodni, csak javaslatok:

1. Csinálj felsőfokút és keress nyelviskolát, ahol alkalmaznak.

2. Adj magán nyelvórákat.

3. Mellette ha van kedved, nézz körül az INGnél és a UPCnél, van lehetőség vállalkozóként jutalékos rendszerben dolgozni nekik. Az INGnél úgy működik, hogy kb 6 hónapon keresztül kapsz havi százezret, utána csak a jutalékot. A pontos paramétereket nem tudom, mert közben ésn mást választottam, de kérdezz rá, ha gondolod.

4. Irod, h van számtechtudásod, ami elavult. Ha volt olyan szintű, frissítsd föl, és keress munkát (akár alkalmit) programozóként vagy vállalj honlapkészítést. Sok sikert, ha van vmi, írj!

2011. júl. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2011. júl. 22. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én többször találtam már netes álláskereső oldalakon (profession, jobmonitor)
2011. júl. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!