Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tudom mire gondol a...

Nem tudom mire gondol a kedves érdeklődő?

Figyelt kérdés

Felraktam egy bmxet az egyik aukciós oldalra és jött egy válasz email-ben egy londoni emberkétől hogy érdekelné a bicó,mivel még nem igazán bizniszeltem külföldivel nem tudom mire gondol,hogy történne a lebonyolítás,nem értem kérlek segítsetek,ezt írta :


Hello,


Thanks for the response..My client is okay with the the price and also note that the shipping payment will also be added to the actual amount.So send the below information so that you my client can send out the Banker's Draft or Cashier Cheque to you for payment:


FULL NAME...........


FULL ADDRESS.......


POSTAL CODE..........


STATE..........


CITY......


PHONE NUMBER..........


COUNTRY...........


LAST PRICE..........


Am very sure you are an honest person and like to deal with You do not need to worry about the shipping .I have a shipping company that would that will come for the shipment in your house.Hope to read from you soonest.so get back to me fast. also Here is my contact

address below.


Mit akar ezzel mondani? hogy történne? ő utal és én pedig küldöm? de hol találom meg azt a szállítót amiről beszélt?


2010. nov. 21. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Kamuszaga van, nézz utána az ilyen tipusú leveleknek a neten.
2010. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hát érdekes, hogy 1 bmx et átutaztatna európán
2010. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mike John a neve, mi? Hehe.

Ebben a csalásokkal foglalkozó fórumokon erről írnak:

[link]


Ha jól veszem ki, az a lényege ennek, hogy ha megadod az adataidat, majd küld egy hamis csekket a nevedre, amit persze nem fognak kifizetni, de mire találsz egy bankot, ahol ilyet be lehetne váltani, és rájössz, hogy átvertek, addigra már elvitte a bringádat és eltűnt a ködben.

Mert gondolom, azt már kapizsgálod, hogy a név is hamis.


Esetleg megpróbálhatod megadni az adatokat, aztán mikor jönnek a bicajért, akkor kihívod a rendőrséget.

2010. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolkozz!!!


Londonban hiánycikk a bmx, hogy innen venné meg ???

Többe kerülne a kiszállítása, mint amennyi az értéke!!!


Vagy a bicikli, és/vagy az adataid kellenek neki!


EZ ÁTVERÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS!!!!!!

2010. nov. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!