Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hányszor gondol egy alkalmazot...

Hányszor gondol egy alkalmazott a fizetésére munka közben?

Figyelt kérdés
2008. aug. 13. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereti, amit csinál, akkor úgy gondolom, hogy többször, mint az, aki azzal foglalkozik, amit szeret is csinálni :-D Ha nem tetszik a munkája, akkor többször vigasztalja magát a fizetés reményével :-)
2008. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pontosan így gondolom. De hányszor
2008. aug. 13. 12:57
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

En, most munkakeresoben vagyok. Profi gyerekcsosz vagyok de igazabol mar nagyon szeretnek mast csinalni, azaz felnottek kozott lenni - konkretan tudom mit akarok.

Azonban, hogy elerjem amit akarok ahoz penzt kell csinalnom az iskolara. Miutan profi vagyok, a fizetesem sem kozepes. Megkerem az aramat, a referenciaim beszedesek. Hanyszor gondolok arra, hogy mennyire elegem van masok gyerekeibol szam szerint? Nem tudom....de eleg gyakran. Aztan ha mar ott vagyok es jol kijovunk akkor mar kevesbe.

2008. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!