Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Égő, ciki, gáz ha 26 évesen...

Égő, ciki, gáz ha 26 évesen nem találok munkát?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 22:13
1 2
 11/20 anonim válasza:
59%

munka mindig van, persze lehet hogy olyan ami nem tetszik, de van. aki dolgozni akar az talál is melót. nekem sem egy álommunkám van...konyhai kisegítő, de mégis sokkal jobban szeretem ezt, mint mikor egész nap egy gép előtt kellett gubbasztanom egyedül és szerkesztgetni 8 órán keresztül és már fájt mindenem, majd megőrültem.

szóval valahol úgy gondolom aki nem talál munkát azzal gond van...

2010. nov. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Amig a Magyarok a Kinai és más külföldi termékekett veszik,addig ne is álmodozzanak Magyar munkahelyekről.
2010. nov. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz oldaláról közelíted meg a kérdést. Nem az a kérdés, hogy ciki vagy nem ciki, hanem hogy éhenhalsz, megfagysz-e, ha nem találsz, vagy nem.
2010. nov. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
50%

Tény, vannak helyek, ahol mindig van munka, pl. ügynöki a Zepternél és társainál, még ha nem is így hirdetik, nemrég voltam interjún, 70.000 bruttó 4 órába, de bármikor behívhatnak akár teljes napra is (hétvégén is), a Studio Moderna a munkáltató, de ez is csak interjún derült ki, ami a Top Shop egyik partnere, a pontos munkafeladatok nem kerültek pontos körülírásra, gyakorlatilag minden, az ügyfelek telefonjaitól a termékpakolásig, szóval keresnek egy ugráltatható balekot...

Nem mindenki hajlandó ilyen alantas munkákat elvégezni. Ennél még a hólapátolás, utcaseprés is jobb.

2010. nov. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
2010. nov. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

www.takaritobazis.hu

Jól jönne egy kis mellékes? Te akarod eldönteni, hogy mikor, kinek, mennyiért dolgozz? Akkor számodra ideálisak a ház körül végezhető könnyű fizikai munkák! Adatbázisunkba regisztrálva gyorsan megtalálnak majd a megbízások!

www.takaritobazis.hu

2010. nov. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A Zepter tényleg elég gáz cég, de hogy jön ez a kérdéshez?


Amikor én kerestem munkát, én is belefutottam sok Zepteres ajánlatba. Mikor kiderült, megmondtam, hogy ez nem érdekel, és ennyi volt. Kerestem tovább. Nem okozott lelki sérülést, hogy 1-2 perc elment engem nem érdeklő ajánlatra. Ha tapasztalatlan lettem volna, és elmegyek a meghívásra, akkor pár órámat vette volna igénybe (egyetlen alkalommal), és akkor mi van?

2010. nov. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

csak úgy jött a zepter, hogy az egyik válaszoló felhozta, hogy ott mindig van betöltendő állás.

Én utánanéztem és köszönöm nem kérek belőle, csak a magam egyszerűségével fejeztem ki.

Nos valóban van több ezer ügynöki és internetes állás, de ezekben én valahogy nem bízok.

2010. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ja, én azt hittem, hogy 09:21 és 11:07 ugyanaz a személy.
2010. nov. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
23:22 - Nem - attól függetlenül, hogy azt a blogot én is ismerem - nem ugyanazok vagyunk, csak arra reagáltam, hogy valaki megjegyezte, hogy munka mindig van.
2010. nov. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!