Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tapasztalat nélkül lehetek au...

Tapasztalat nélkül lehetek au pair?

Figyelt kérdés
Szeretnék nyártól au pairként dolgozni, hogy fejlesszem a nyelvtudásom, de így kicsit neccesnek érzem :) Ez elég nagy felelősség, nem szeretném se magamat se a családot kellemetlen helyzetbe hozni. Alapból anyás típus vagyok, gyerekekkel mindig jól kijöttem, de ez azért kevéske... 20/l
2010. dec. 4. 20:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
lehetsz
2010. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Velős válasz, kösz :) esetleg te így voltál kint?
2010. dec. 4. 21:00
 3/17 anonim ***** válasza:
én igen, valahol el kell kezdeni. jó volt.
2010. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
első vagyok, igen voltam 11 éve Hollandiában, 0 tapasztalattal, igaz megvolt a tanári diplomám, így hamar kijutottam (két héttel a jelentkezés tán, már a buszon ültem kifelé), de a 19 éves, drogos, piercinges magyar libának, aki a szomszédban volt au-pair se tartott sokáig kijutni, szóval, egy normális nő gondolom, azért nagyobb esélyekkel indul ;)
2010. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mind kettőtöknek :)

Megnéztem pár ügynökséget és mindnél kértek tapasztalatot, ezért megijedtem. Ti egyedül vagy ügynökségen keresztül mentetek ki (melyik)?

2010. dec. 4. 21:51
 6/17 anonim ***** válasza:
jajj, te jo eg. Persze, hogy kernek tapasztalatot, de nem tudjak leellenörizni. En most is az vagyok, voltam is mar, tapasztalatom is volt, de pl egy baratnöm soha nem volt elötte, en adtam neki referenciat, felhivott a csalad, akikhez menni akart, en meg elmondtam, hogy persze, nagyon megbizhato, imadtak a gyerekeim (föleg, hogy egy sincs), stb.
2010. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

első újra...ügynökségen keresztül voltam


ja és csak olyan ügynökséggel állj szóba, akik tőled nem kérnek pénzt!!!!!

2010. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

hát azért az elég gáz, hogy a barátnőd még oda se került, de már átverte a leendő munkaadóját..azért egy anyának nem kis felelősség rábíznia másra a gyerekét. ez a csaj rohadt megbízhatatlan lehet.


én belgiumban voltam. nem kértek tőlem referenciát, és nem is ügynökséggel mentem, mert lehúzósnak és feleslegesnek tartottam őket (és így gondolom most is), mindent magamnak intéztem, 2 családom volt összesen, megtapasztaltam a negatív és a pozitív pólust is, bármikor újrakezdeném, nagyon jó tapasztalat.

2010. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Angliában is lehetsz tapasztalat nélkül au-pair..

A szomszédaim angolok,és két gyerekük van..Nekik egy lengyel au -pair lány van akinek szintén semmi tapasztalata,de jól kijön a gyerekekkel..

Náluk csak az a baj,hogy a lengyel lány felmegy Londonba,és elhagyja a családot..De hát erről szól az egész..Egy darabig csinálod,utána úgyis keresel másik állást...

De nem kell aggódnod au-pair bárki lehet..

2010. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nyilvan nem adnek olyannak referenciat, akiben nem bizom meg 100 %-ig, de igenis elöny, ha valakinek volt mar tapasztalata. En pl olyanra nem biznam semmikeppen, aki elötte meg nem volt gyerekkel. Kicsit mely viz au pairnek lenni, ha meg csak babysitter sem volt, de majd ö jo lesz, mert szereti a gyerekeket. Mivel voltal mar te is au pair, tudod, hogy ez nem csak erröl szol (mellesleg egy evre ment ki es kertek, hogy maradjon meg egy evet, annyira nem lehet megbizhatatlan)
2010. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!