Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Callanetics tornától tényleg...

Callanetics tornától tényleg nem megy le egy kiló sem? Mert a cm, az ok hogy lemegy, de nem lehetek pld:75 kilósan vékony. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Vagy egy idő után fogy az a fránya kiló is?
2010. dec. 9. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Te érted a különbséget a háj és az izom között? Vagy neked nem számít milyen alakú vagy, csak az, hogy elmondhasd xy kiló vagyok, amúgy olyan mint egy telifosott löttyedt búvár ruha, de legalább jól hangzik?


Mert ha nem így van, akkor nem értem a kérdést. Mi a francot számít hány kiló vagy, ha kisebb ruha kell rád, csinosabb feszesebb vagy és kevesebb a hájad? Nem olvastad el a könyv elején, hogy több számmal kisebb ruhákat hord, mint mikor x kilóval könnyebb volt?

2010. dec. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem gondolom,hogy okot adtam volna arra,hogy így beszélj!

Egyébként nem értetted a kérdést!4 ruhamérettel kevesebbel nem lehetsz ugyanannyi kg.Szerintem.Akinek van tapasztalata,az írjon.

2010. dec. 9. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz ugyanannyi, hanem lehetsz éppen több is. Aki egy izomtalan hájas testet nem koplalással, hanem sporttal formált meg és "van tapasztalata" ugyanezt fogja neked mondani. Az izom nehezebb, mint a zsír. Ha neked olyan nincs, csak hájad van és a hájadat ledolgozod, és szép feszes izmokat építesz helyette, akkor nehezebb leszel, kivéve, ha ilyen több tíz kilós feleslegekről van szó. Érteeem?
2010. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne érdekeljenek a kilók a centi a lényeg,meg a testzsír százalék.Az anorexek mérik a fogyást kilóban.

Ha most kezded az edzést,akkor jó a call.... bár ha kérsz az orvostól beutalót gerinctornára az ugyanaz és ingyenes.

Jót tesz az ízületeknek meg stb,de nem a magas kalóriafelhasználás a jellemzője.Ha azt szeretnéd,akkor spinningelj,vagy kezdj el valami küzdősportot,az dupla annyi kalóriát éget,mint a spinning.

2010. dec. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Szia

Ezt a tornát végzem én is két hónapja és mellette diétázom is. 6kg-ot sikerült fogynom eddig, de sokkal többnek látszik. Azok a ruhák is jók rám, amiket terhesség előtt hordtam. Akkor 62kg voltam, most 68 vagyok. Ne add fel eredményes lesz!

2010. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!