Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van-e valami rendes diákmunka...

Van-e valami rendes diákmunka egy 17 éves lánynak Pesten?

Figyelt kérdés

Szeretnék némi zsebpénzt keresni, mert nem szeretek pénzt kérni szülőktől, önállósodni szeretnék, felnőni :)

Már kerestem mindenfélét, expresszen, máshol is a neten, de 17 éveseknek nem igazán van.. Tulajdonképpen sok minden érdekelne. (call center és egyéb telefonálós, kérdőívkészítés, avonozás nem érdekel) Normális órabérre gondoltam, 500-600ft/óra, hétvégén tudnék főleg dolgozni, meg pénteken délután. Ötletek?

Köszönöm szépen!

17/L


2010. dec. 5. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Diákszövetkezetbe lépj be, ott nagyobb eséllyel találsz vmi normálisabbat, de sok jóra ne számíts. Van rajtad kívül párezer ember, aki többet és olcsóbban tudna dolgozni...
2010. dec. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Hétvégi meló sehol nincs, azokat a régebbi melósok mindig betöltik
2010. dec. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Diákszövetkezeteknél próbálkozz, máshol ne igazán, mert ott nem biztos, hogy kifizetnek. Az 500-600 ft/óra pedig sajnos csak álom, elég kevés az olyan munka, ahol diákoknak ennyit fizetnek. Nekem sikerült már ilyet kifognom, egyszerű és nehéz munkát is, de előtte sokat kellett a 423-450es órabérű melókkal bizonyítanom...

18/l (Veszprém)

2010. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Felejtsd el ezt így.
2010. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Még a legtöbb programozói melóért is 600at fizetnek, nemhogy ilyen egyszerű dolgokért XD Főleg hétvégén nem. Látom messze van még az az önállósodás, és a felnövés XD
2010. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem kicsit lóg bilibe a kezed.
2010. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jó, nem ilyenre gondoltam konkrétan h 5-600 ft-ért csinálnék csak valamit, 400ft/órabérrel is elmennék dolgozni, megcsinálnám lelkiismeretesen, csak nincs mit.. ezt kérdeztem, hogy van-e valami rendes diákmunka.
2010. dec. 7. 14:23
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
nem tudom mit okoskodtok,igenis a legtöbb diákszövetkezet honlapján ennyi órabér van kiirva mint amit a kérdező irt! Mért lenne irreális a dolog? Nem olyan sok az az 500 Ft egy órára,ha mondjuk 4-et melózik,akkor is csak 2000 Ft-ot keres. Nehogy már még ezt is lejjebb vigyék! Én nem hiszem el. Egyébként énis épp diákmunkát keresek,csak én 20 éves lány vagyok.És bizakodó :))))
2010. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
végre egy pozitív válasz :) én is a diákszövetkezetek oldalának olvasása után mondtam 'ilyen' órabért.. :) te sokkal szerencsésebb helyzetben vagy, mint én, mert 18 múltál, több lehetőséged van! ;)
2010. dec. 9. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!