Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora kihívás kamion sofőrne...

Mekkora kihívás kamion sofőrnek felcsapni?

Figyelt kérdés

Mennyire keresettek? Mennyi dologra kell odafigyelni?

Meg lehet élni belőle?


2010. dec. 14. 20:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát kb egy két és fél év alatt onnantol hogy megvan a B jogsim.De ha azt is hozzá csapom 3 év. Ebből egy évet dolgoztam 7,5tonnás kisauton. Teljesen jol bírom mert szeretem csinálni. Család az még nincs egyenlőre ezzel sincs probléma.Megélni megint csak megélek mert még egyedül vagyok.Most Horváth Rudolfnál vagyok,magyar viszonylatban egész normális cég vannak azért problémák meg katonás rend az biztos :D de amugy elvagyok náluk.A körülmények azok mindig változnak ha tisztálkodást nézem mindig ki kell hagyni szinte általába 1-2 napokat mert nem ugy jön ki ez inkább nyáron kellemetlen.:)Vásárlás szempontjából általába nincs gond mert ha kifogysz mindig találsz boltot szinte. Parkolók egész normálisak nyugaton van normális tiszta és kulturált wc zuhanyzó sok helyen fizetősek.Ez is változik van ahol ingyen zuhanyoztam de olaszba volt olyan is hogy 2.80 € volt 5 perc zuhanyzás. A kollégák utkozben megoszlanak valakivel nagyon ki lehet jönni és jokat beszélgetni van a másik része az meg kapja be a faszom mert még köszönni se bír.:D A jogsi kb 500.000 jo magyar pénz volt. Hirtelen ennyi ami eszembe jutott. Ha konkrét dologra kérdezel rá tudok válaszolni de igy most ez igen tág téma hogy irjak rola valamit. :) Ha van még valami irj.
2010. dec. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hát szerintem még egy utolsó kérdésem az lenne, hogy a büntetésekkel hogy állsz és a levonásokkal? Hallottam valami pletykát, hogy Horváth Rudinál megpróbálnak szinte mindenbe bele kötni, amiért megcsapolhatnak téged... bár szerintem ez így van mindenhol :D csak nem szabad okot adni rá.

Válaszod köszönöm :)

2010. dec. 26. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!