Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy oldanátok meg a helyemben...

Hogy oldanátok meg a helyemben az álláskeresést?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy alakult, hogy minden magyar nagyvárosban eligazodom, de Pest valahogy kimaradt az életemből. Nos, az összes állás ami nekem szóba jöhet mind ott van. Ha fel kell mennem állásinterjúra, tuti nem tudok eligazodni, ráadásul ismerősöm sem igazán van, akinél ott alhatnék. Olyan sok állást megpályáztam, hogy szinte minden másnap ott kéne lennem. Ti mit csinálnátok?
2009. jan. 22. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem olyan nagy ördöngősség Budapestet kiismerni,rengeteg ember megteszi...ha tényleg csak ott van jó állás,ne habozz.ennyi áldozatot megér a megélhetésed...keress ismerősöket ott,vagy vágj bele egyedül,szerintem könnyen fel fogod találni magad..ne görcsölj rá!sok sikert a munkához.!!
2009. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 yuda ***** válasza:
100%

Albérletet gondolom nem akarsz kivenni,ráadásul azok kaukciósak is-szóval mit tudsz tenni?

Próbáld csoportosítani,ami rajtad múlik többet egy napra,de mást nem igen tudsz.

Esetleg még egy ötlet: pest közeli albérlet biztos olcsóbb és mégis ott van mindjárt,érdemes lehet ,ha hosszabb távra gondolkodsz,de pont ezt nem tudhatod,de azért tedd el pót ötletnek.

2009. jan. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!