Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magánnyugdíj gondok, menjek...

Magánnyugdíj gondok, menjek vagy maradjak? Ki mit fog tenni.

Figyelt kérdés
Én nem tudok dönteni...Valaki tudna jó érveket mondani. Amúgy OTP-s vagyok.
2010. dec. 21. 17:46
 1/5 anonim válasza:

Őszintén?Letojom...:)


1.átlag életkort nézve(férfi) úgy sem élem egm a 65-öt

2.Ilyen helyzetben csoda ha lenne havi 15000ft nyugdíjam 42 év múlva...


22/F

2010. dec. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:)
2010. dec. 21. 17:51
 3/5 anonim ***** válasza:
az indexen van egy kalkulátor. Aki fiatal, az annyi nyugdíjat kap, mint amennyi a fizetése. Mármint a magánból! Én maradok.
2010. dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
55%

első vagyok


Még Vona mondta,hogy "kellene egy vörös,és egy narancssárga homokozó lapát..."Hát kellene mert amit művelnek,abból az jön le kb,amit én csináltam még az ovodában....Szánalmas:)

2010. dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Abszolút nem érdekel, h mi lesz X év múlva...tudom hülyén hangzik blabla......de ez az igazság, annyira kiszámíthatatlanok a dolgok mostanában, így kötve hiszem, h mire én nyugdíjba fogok menni, h addigra ebben a formában akár az állami, akár a magánnyugdíjpénztári létezni fog, vmi biztos lesz, de addig azt még 1000szer át fogják variálni....én jelenleg azt nézem, h lehetőleg minél több maradjon a fizetésemből, tehát minél kevesebb legyen a levonás.....tudom, ez amolyan "élj a mának" hozzáállás, és nem föltétlenül jó, de sokan azok közül, akik föltétlenül érvelnek az egyik, vagy a másik mellett, azoknak is egy jó része, nem tudja úgy teljes bizonyossággal , h mi mellett érvel, csak szerkezetileg az egyik, vagy a másik logikusabbnak tűnik, de biztosra megmondani, h melyik lesz a nyerő, azt SENKI nem tudja megmondani.
2010. dec. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!