Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van Szombathelyen, vagy a...

Van Szombathelyen, vagy a közelben olyasmi munka egy 16 éves lánynak nyárra, amit élvezne is? . ->

Figyelt kérdés

Tudom..fura kérdés. De arra lennék kíváncsi, hogy milyen lehetőségeim vannak, illetve mikor és hol ajánlott az érdeklődés, esetleg jelentkezés. Kemény fizikai munkát nem szeretnék az egészségem miatt, sokkal jobban tetszene, ha egy irodában lehetnék pl. segéd, vagy ilyesmik. Ordítsátok le a fejemet így a távolból, interneten is, ha sokat képzelek.:)

Olyan jó lenne, ha valaki tudna egy érdekesebb munkát....

előre is kössz.:D


2010. dec. 27. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Na ezek azok a munkák, amiket kizárólag ismerősön keresztül van esélyed megszerezni.
2010. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát irodában nemtudom de Bükfürdőn nyára vesznek fel diákokat én is voltam és kemény meg fárasztó de elmegy...
2010. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A megyei napilapban szoknak hirdetni,hogy diákokat keresnek ilyen meg olyan munkára.Amúgy neked a hosstess munkát tudom elképzelni
2010. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!