Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunka nyáron? (kérdés...

Diákmunka nyáron? (kérdés rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
Szeretnék regisztrálni egy diákszövetkezethez. Azt írja, hogy ha elmúltam 15 akkor már lehet. Viszont azon az oldalon, az is volt írva, hogy csak ha elmúltam 16 akkor lehet diákmunkát vállalnom. Viszont én július közepén töltöm a 16ot. Szerintetek megéri regisztrálni? Van esélyem valami normálisabb munkára?
2010. dec. 30. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ezt megjósolni nem tudjuk h találsz-e munkát, mindenesetre úgy tudom hogy 15 évesen csak nyáron lehet diákmunkázni, 16tól pedig már évközben is lehet, de esti műszakban nem.
2010. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem köszi :D nekem nyáron tökéletes lenne. Mindenesetre regisztrálok most, hátha nyárra összejön valami.
2010. dec. 30. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!