Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dajka okj+ pedagógus diploma...

Dajka okj+ pedagógus diploma kizáró ok?

Figyelt kérdés

Van egy pedagógus diplomám,de szeretném elvégezni a dajka képzőt.

Felvesznek dajkának attól még hogy van diplomám vagy ez kizáró ok?


2011. jan. 1. 23:44
 1/8 anonim válasza:
Egyetlen egy dolog van amivel bárhova felvesznek és azt diplomának szidják :D Nem kizáró ok szerencsére, vicces lenne, ha a diploma kizáró ok lenne. Ha mégis azt mondják, hogy e miatt nem veheted fel, akkor hazudnak...
2011. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én jártam már úgy, hogy azért nem vettek fel valahova, mert túlképzett vagyok. A diplomám kapcsolódott volna a munkakörhöz, de inkább felvettek egy középfokú végzettségű munkaerőt, mivel a jogszabály szerint is kevesebbet kell fizetni neki. Hogy a Te szakterületeden mi a helyzet, az sajnos nem tudom, de én így jártam.
2011. jan. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem kizáró ok, ha van valami végzettséged, az semelyik másik végzettség megszerzésénél nem lehet kizáró ok. Legfeljebb furcsán néznek rád.
2011. jan. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Pedagógus diplomával a dajka "felett állsz", tehát nem hinném, hogy felvennének. Pedagógusként lehetsz dajka. De értelmetlen volna "visszafelé" képezni magad. Ez olyan, mintha azt szeretnéd, hogy diploma után mégegyszer általános iskolába járj...
2011. jan. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nem egészen olyan, mert attól, hogy van pl. egy fizika szakos tanári diplomája, még lehet, hogy gőze sincs a dajkaságról. (És ezt nem gonoszságból mondom.) Különben sem pedagógus diplomának hívják, hanem tanári, gyógypedagógusi, óvodapedagógusi, stb. diplomának. Más szakterület. Attól, mert egy alacsonyabb rangú képzést akar elvégezni, az még nem azt jelentené, hogy olyat tanul, amit egyszer már megtanult.
2011. jan. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát jah. Attól hogy van diplomám még olyan okj-t végzek el, amiet csak akarok. Igaz, ha azonos szakterület, akkor nincs értelme, de még akkor is elvégezhető(legfeljebb kiröhögnek:D).
2011. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyen pedagógus ?


(Ovó)

2018. okt. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mehetsz

képzésre

2018. okt. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!