Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy kereshetnék némi zsebpénzt?

Hogy kereshetnék némi zsebpénzt?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, de nem kell ezért egyből lehurrogni engem...vállalkozó szellemű lánynak tartom magam, korábban a barátnőmmel már voltak elvetemült ötleteink a pénzszerzéssel kapcsolatban. Olyan jó lenne valami kisebb munkát találni, akár szórólaposztogatást, de hogyan juthatnék ilyenhez?

Szerintetek a kutyasétáltatás menne? Imádom a kutyákat, de nem szívesen tenném ki az utcára a mobilszámom...:/ Gyakran unom magam otthon, és ezért is lenne jó vmit kitalálni. Help!


2011. jan. 3. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:

ismerősöknél esetleg, kisebb kerti munkák, stb...

igazán 13 évesen még diákmunka sem végezhető!!!

2011. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, a diákmunka 15-től kezdhető...nekem meg nyár végén van a szülinapom, szóval még jövőre sincs esélyem :/

De azért köszi a választ, további tippeket várok!

2011. júl. 9. 21:17
 3/5 anonim válasza:
Akkor én valahol félreinformálódhattam, mert én azt hiszem 16 a korhatár. Most amúgy 15 vagyok, de még így se kapnék munkát szerintem. Amit tehetsz, hogy esetleg segítesz a szüleidnek takarítani, törődsz a kutyáddal, hátha adnak egy kis mellékest. Szomszédoknál én nem próbálkoznék, mert rosszul is elsülhet a dolog.:/
2011. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, 16 a korhatár
2011. júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én szlovákiai vagyok, itt 15 :):) a szomszédunkban van egy "söröző" féleség, viszont félek, hogy talán csak azért fogadnák el a segítségem, hogy jó legyen a viszonyunk, vagy esetleg visszautasítanának...az bizony elég ciki helyzet lenne...:/
2011. júl. 11. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!