Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan gyűjtsek zsebpénzt?

Hogyan gyűjtsek zsebpénzt?

Figyelt kérdés
12 éves fiú vagyok és szereték egy kis zsebpénzt. A szüleim éppen nincsenek olyan anyagi helyzetben, hogy zsebpénzt adjanak. :( Dolgoznék én szívesen csak nem hiszem, hogy van "álláslehetőség" egy 12 éves gyerek számára. Nem is kellene, csak ilyen 10-20 ezer forint. Filmes effektekhez, (greenbox-hoz meg ilyesmikhez)mert elég jól értek az ilyesmihez. Számítógépen a vizuális effektekhez és ilyesmi.
2011. okt. 8. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Forgass promófilmet, hátha jön 1-2 megrendelés.
2011. okt. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

bocsi csak azért értékeltem le mert rosszul olvastam xD

tényleg sorry

2011. okt. 8. 15:55
 3/11 anonim válasza:
89%

Szerintem ilyen idősen, még nem igazán tudsz mit csinálni, csak pl: segíteni a néniknek az utcában, levelet gereblyézni....Nálunk az egyik fiú ezt csinálta és elég pénze lett belőle

14/l

2011. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
19%
Hágd meg az egyik öregasszonyt némi pénzgyanánt! Hátha megszán pár ezerrel!
2011. okt. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Legalább ne b-..ogassátok, ha már tanácsolni nem tudtok.


Mondjuk én sem, 12 évesen nincs legális pénzkereseti lehetőség (ilyen gyerekszínészkedéstől eltekintve).

2011. okt. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 nixon666 válasza:
Minek az? Kevesebb drog / több sör!
2011. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első választ én is félre olvastam először, de pluszoztam helyetted. :)


Ilyen idősen még diákmunkát se nagyon vállalhatsz. Próbálkozz újság-, szórólap kihordással. Add el valamidet, amire már nincs szükséged.

2011. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
2%
Add el anyád egyik veséjét!
2011. nov. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ünnepekre kérjél inkább pénzt a nagyiktól, szülőktől.

Nekem sose volt zsebpénzem, de ahogy nőttem, úgy egyre több helyről pénzt kaptam, hogy én vegyek magamnak amit szeretnék. Évente elég sok összejött. Persze én főleg a szüleimnek és a tesómnak vettem rajta szülinapi, karácsonyi, stb. ajándékot. :)

Hát ez volt a 80'-90-es években. :)

(Az elsőt én is félreolvastam. :)) )

2011. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
A szüleid vagy valamelyik idősebb rokonod, barátod segítségével adogasd el Vaterán vagy Teszveszen azokat a dolgaidat, amikre már nincsen szükséged (régi játékok, kinőtt ruhák).
2011. nov. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!