Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkaadó lefokozhat 8 órás...

A munkaadó lefokozhat 8 órás munkavégzésből 4 órásba a táppénz idejére is visszamenőleg most, a felmondásomkor; holott a táppénzem előtt én csakis szóbeli beleegyezésemet adtam?

Figyelt kérdés
A táppénz letelte után a felmondási időt szeretném ledolgozni 8 órában, de a személyzetis emlékeztetett az egyezségünkre, mely szerint van egy aláírandó szerződésünk visszamenőleg 1 hónapra. Egy be nem tervezett táppénz után már nem írnám alá ezt a szerződést, mert csak fele összegű táppénzt kapnék, és feleslegesnek tartom, most a felmondásomkor.
2011. jan. 5. 12:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
20%
Ja, egyébként meg mi a szemétkedés? Megállapodtak, a kérdező most keresi az utat, hogy megkerülhesse a megállapodást. Szerintem ez a szemétség.
2011. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok jogász de szerintem is amig erről hivatalos munkáltató által iródott irat aláirásokkal nincs, addig ez ÉRVÉNYTELEN.Végül is akkor mindenki szóbeli megegyezésre hivatkozva Birósághoz tudna fordulni,ha igaz ha nem.
2011. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!