Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzot levélben vagy...

Önéletrajzot levélben vagy e-mailben érdemes eljuttatni a választandó munkahelyre, motivációs levelet kötelező írni, vagy nem, és mit érdemes csatolni? tapasztalatokra vagyok kíváncsi, ehhez kapcsolódó weboldalakat már néztem

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig emilben küldöm az önéletrajzot, csatolva, a motivációs levél pedig maga az emil. Olvastam valahol, hogy sok helyen értékelik, ha vki levélben küldi el az önéletrajzot, de sok helyen meg sem adják, hova lehet postán elküldeni az önéletrajzot...vagy épp azt sem tudom, milyen céghez pályázol...

Amúgy szerintem a motivációs levél mindig jó. Még ha rövid is, de legyen valami kis bemutatkozás rólad.

2011. jan. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!