Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olyan bedolgozói munkáról...

Olyan bedolgozói munkáról tudtok-e, amely valóban működik?

Figyelt kérdés
pl.borítékolás,adminisztráció...stb.
2009. febr. 6. 14:20
 1/3 anonim válasza:
100%

Véleményem szerint sajnos nincs ilyen :(

Régebben én is próbálkoztam velük, kiküldték a tájékoztatót, hogy fizessek be 2000-3000 Ft-ot, akkor megkapom a "munkát".... Munka nem jött. Mint megtudtam egy ismerősömtől, ez maga a munka, hogy ajánlgatod a borítékolást stb, s aki van olyan hülye (már bocs) hogy bedőljön, azoktól kapsz 2000-3000ft-ot, s te is ezt csinálod másokkal....

Szóval tudomásom szerint sajnos nincs ilyen munka, ami nem átverés lenne sajnos....

2009. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!Akkor más megoldás után nézek:(!
2009. febr. 6. 15:19
 3/3 anonim válasza:

Cia, annyit tudok írni, hogy én sem hittem ilyenekben, de a z egyik diákmunkaközvetítő által sikerült bejutnom az egyik neves multi céghez, ahol a HR osztály tevékenységéhez járulok hozzá, magyarán:

-morítékolás (pl üdülési csekkeket kellett legutóbb, röpke 1.400 db borítékba közül 2.200 db blokkot)

-számítógépen adatbázis alapján szerződéseket írni (legutóbb 400 ember munkakörmódosítási igénylőjét és annak szerződését írtam meg)

-lefűzések

Ezek azért nem bonyolultak, én is aggódtam ilyenek miatt. Na meg főleg nem hittem hogy léetzik olyan meló (első munkahelyem), ahol null tapasztalattal is felvesznek, és még meg is tudom oldani az általuk feldobott feladatokat...

Érdemes megnézni a minddiák oldalát, nekem bejött.


UI: sajnos ott kell hagynom 2 hónap múlva a melót, mert szakmai gyakszi helyre kell mennem 6 hétre egy bankba, ingyen :S szuper

2010. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!