Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csobánka tér környékén, vagy...

Csobánka tér környékén, vagy Békásmegyeren valami aktuális munka? Hol érdeklődhetnék? Egész 3. kerület is szóba jöhet, egy féléves munkát keresek kb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Lol vaz, ilyet se láttam még, hogy valaki Budapesten még a kerületénél messzebbre se hajlandó menni a munkáért.

BKV-ról hallottál már...?

2011. jan. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kérdésre kérdést ?
2011. jan. 31. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó, hát akkor azt mondom, hogy én nem tudok ilyet.

Én például a lakásommal szomszédos kerületben dolgozom (pár metrómegálló), de soha nem volt szempont az mikor munkát kerestem, hogy melyik kerület. Akár Budaörsig is kijártam volna, annyi elvárásom volt, hogy ennél messzebb ne legyen, mert nem fogok naponta 3 órát odavissza vonatozni Bivalybasznádra, ha egyszer Pesten lakom. Így is egy évig kerestem, mire ezt megtaláltam, minden extra igény nélkül, diplomával.

De sok sikert kívánok a kerületre leszűkített elhelyezkedéshez...

2011. febr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
arra senki nem gondol hogy bizonyos okok miatt nem bir az ember messzebre menni, pedig ha tehetné menne? sajnos igen be lettem korlátozva, de ez legyen az énbajom
2011. febr. 1. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!