Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresés. Mit gondoltok?...

Álláskeresés. Mit gondoltok? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Már egy ideje álláskeresőben vagyok. Egy elég kreatív, alkotó (művészféleség, de még csak inkább féleség:)) emberke vagyok. És emiatt nem vagy csak nagyon nehez tudom elképzelni magamat kötött, nyolcórás melóban. Az értékesítő, asszisztens, stb. és hasonló állásokban nem tudom magam elképzelni.

Van ötletetek, hogy milyen olyan szakterületen, vagy állás "fajtában" probálkozzam, aminek valamelyest van, vagy lehet köze a művészethez? (és amiben még az alkotási vágyam is teret nyerhet?)

Annyit magamról, hogy pályakezdő vagyok, médiát tanultam, és tanulok.


2011. febr. 3. 16:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó ötleteket:)


Bár olyasmit gondolnék munkának, ami nem esik túlságosan távol a médiától (pl. cukrász, kertépítő sajnos nem áll közel hozzá). De kétségkívűl jól hangzanak, és lehet bele is vágnék, ha még csak most kéne irányt választanom.

A művészeti folyóiratnál szerkesztő már az én fejemben is megfordult.


Irigylem azokat, akik olyan munkát végezhetnek, amilyet szeretnek is, és élvezik az alkotás folyamatát, bármi is legyen az:)

2011. febr. 3. 18:34
 12/14 anonim ***** válasza:

Neked pár évtizeddel előbb kellett volna születned.

A sorkatonaságnál annakidején mindig megkérdezték, hogy vannak-e itt művészek.

Aztán rögtön el is kezdhettek brácsázni, csellózni... ehheh :>

2011. febr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

18:34

Ne irigyeld, csináld meg!

2011. febr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A TV-csatornák csinálnak gyakornoki programot, nézz körbe a honlapjaikon és ilyen képesítéssel nagy eséllyel felvehetnek.
2011. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!